UUS SARI SALONGIS! PrintImage Skincare tooted on loodud koostöös ilukirurgidega pakkumaks nahaleparimatvananemisvastast kaitset.
Image Skincare tooted on keemiliste säilitusainete vabad(parabeenid) juba 2007. aastast. Kõrge aktiivsete koostisosade kontsentratsioon, taimsete tüvirakkude kaitsev ja turgutav mõju ning kuni 48-tunnilist sügavimendumist pakkuv Vectorize tehnoloogia teevad Image kreemidest tõelise vananemisvastase supertoote. Image kreemide üheks iseloomustavaks jooneks on värsked ja meeldivad eeterlikel õlidel põhinevad lõhnad, mis üllatavad paljusid esmakordselt proovijaid.

Image tootesarjad on lihtsalt eristatavad värvide järgi ning sobiva toote peaks leidma igale nahale.

Image Skincare toodete eelised:

Väljatöötatud koostöös ilukirurgidega
Kõrge kontsentratsiooniga aktiivsed koostisosad
Igale nahatüübile ja probleemile oma tootesari
Tooteid ei ole testitud loomade peal
Toodetes ei ole kasutatud naftasaadusi(petrokemikaalid)
Toodetes ei ole kasutatud keemilisi säilitusaineid(parabeenid)
100% eeterlike õlide baasil lõhnad

Image Skincare tooted on müügil ainult valitud edasimüüjate juures!


AGELESS

Image Skincare Ageless sari sobib nahale mis näitab esimesi vananemise märke ning on kuiv ja väsinud.
Ageless sarja tooted värskendavad nahka ja jumet ning võitlevad vananemisega kasutades selleks õrna kombinatsiooni AHA-hapetest, nutripeptiididest, retinoolist ja antioksüdantidest. Ageless on Image Skincare kõige tugevam sari võitlemaks soovimatute vanuse märkidega.

VAATA TOOTEIDVITAL C

Image Skincare Vital C sari pakub nahale niisutust ja kaitset, stimuleerib kollageeni sünteesi ning vähendab vabade radikaalide kahjustavat mõju.
C-vitamiini omadus naha pinnalt 20 korda efektiivsemalt organismi jõuda kui suu kaudu võttes teeb Vital C sarjast tõelise vitamiinipommi kogu kehale. Kõik Vital C sarja tooted on parabeenivabad.

VAATA TOOTEID


ORMEDIC

Image Skincare Ormedic sari on võimas kombinatsioon orgaanilistest koostisosadest.
Ormedicu filosoofiaks on tasakaalustada ja ravida nahka tugevate antioksüdantide ja taimsete komponentidega.
Ormedic sari on kemikaali, happe ja parabeenivaba ning sobib seetõttu ka eriti õrnale nahale.

VAATA TOOTEIDTHE MAX

Eksklusiivse Image Skincare THE MAX tootesarja kreemides sisalduvad taimsed tüvirakud ja nutripeptiidid aitavad võidelda vananemisega rakutasandil.

VAATA TOOTEIDILUMA

Image Skincare ILUMA sarja tooted sisaldavad aktiivseid ja naha tooni helendavaid koostisosi, et võidelda pigmentatsiooni- ja päikeselaikude- ga. ILUMA sarja tooted on välja töötatud koostöös ilukirurgidega.

VAATA TOOTEID


CLEAR CELL

Probleemsele, akne-, või rasusele nahale mõeldud Clear Cell tootesari puhastab naha liigsest rasust ning võitleb põletikukolletega. Clear Cell sarja tooted ei häiri naha loomulikku pH taset ning Micro-sponge tehnoloogia hoiab naha rasu- ja läikevaba kogu päeva vältel.

VAATA TOOTEIDPREVENTION+

Image Skincare Prevention+ sari on mõeldud igapäevaseks niisutuseks ja kaitseks UVA ja UVB kiirguste eest. Lisaks naha vananemise kiirendamisele mõjub UV kiirgus ka immuunsüsteemile suurendades nii nahavähi ohtu. Seetõttu ongi oluline igapäevases nahahooludses kasutada UV kaitsega kreeme.Kõik Prevention+ sarja tooted on parabeenivabad.

VAATA TOOTEIDBODY SPA

BODY SPA sarja tooted mõeldud just keha eest hoolitsemiseks. BODY SPA toodete niisutavat, toitvat ja pinguldavat mõju on tunda juba esimesest kasutuskorrast.

VAATA TOOTEIDI MASK


Mask biomolekulaarsed hüdrogeel maskid Jeju magmavee ja punase vetika ekstraktiga pakkumaks nahale eriti sügavat niisutust ja vananemisvastast turgutust.

VAATA TOOTEIDMD


2017 sügisel täieliku uuenduse läbinud MD ravikosmeetika on Image kõige tugevama mõjuga tootesari.
Image MD märksõnaks võib pidada kõrge kontsentratsiooniga kapseldatud retinooli.
NB! Kuna osad tooted on väga kõrge aktiivainete sisaldusega on vajalik naha eelnev ettevalmistus ning MD sarja tootete järk järguline kasutamine. Täpsemad juhised Image nahahooldusspetsialistilt.

VAATA TOOTEID