Salongist PrintSalongist

Tiandri Kosmeetikasalong asub Pärnu südalinnas kauni puudealleega palistatud Aia tänaval vahetult ringtee kõrval. Ajaloohõngulise maja esimesel korrusel ootab Sind hubane salong, kus võimalus nautida erinevaid ilu- ja kosmeetikateenuseid.

Salongi eripäraks on professionaalne ja personaalne teenindamine kliendi heaolu silmas pidades. Pakume näo- ja kehahoolitsusi, maniküüri- ja pediküüri teenuseid, ripsmete ja kulmude hooldust, depilatsiooni ja jumestust ning samas on lai sortiment koduseks tarbimiseks ilu- ja kosmeetikatooteid.

Salong esindab Pärnus selliseid tuntud kaubamärke nagu: SOTHYS - eksklusiivne professionaalne kosmeetikasari Prantsusmaalt, CLINICCARE® - on kõrgtehnoloogiline kosmeetika kaubamärk, LEONOR GREYL – juuksehooldustooted Prantsusmaalt, ELSA HJERONYMUS – professionaalne nahahooldussari Rootsist, HEROME - käte- ja küüntehooldustooted, SCHWARZKOPF - kvaliteetne juukshooldustooted Saksamaalt, ALESSANDRO - käte- ja jalgadehooldus

Lisaks spetsiifilisi tooteid nagu: MAXEYLASH - ripsmekasvu soodustav seerum, , STUDEX - püstolmeetodil kõrvade augustamine.

Oma püsikilente rõõmustame iga kuu uute ja huvitavate pakkumistega ning samas on alati võimalus kallile inimesele teha vääriline kink - kinkides nägusa Tiandri Kosmeetikasalongi kinkekaardi.