Salongist PrintSalongist

Tiandri Kosmeetikasalong asub Pärnu südalinnas kauni puudealleega palistatud Aia tänaval vahetult ringtee kõrval. Ajaloohõngulise maja esimesel korrusel ootab Sind hubane salong, kus võimalus nautida erinevaid ilu- ja kosmeetikateenuseid.

Salongi eripäraks on professionaalne ja personaalne teenindamine kliendi heaolu silmas pidades. Pakume näo- ja kehahoolitsusi, maniküüri- ja pediküüri teenuseid, ripsmete ja kulmude hooldust, depilatsiooni ja jumestust ning samas on lai sortiment koduseks tarbimiseks ilu- ja kosmeetikatooteid.

Salong esindab Pärnus selliseid tuntud kaubamärke nagu: SOTHYS - eksklusiivne professionaalne kosmeetikasari Prantsusmaalt, IMAGE SKINCAREtooted on loodud koostöös ilukirurgidega pakkumaks nahale parimat vananemisvastast kaitset,  LEONOR GREYL – juuksehooldustooted Prantsusmaalt,  JOE BLASCO – professionaalsed meigitooted Hollywood`st, ELSA HJERONYMUS – professionaalne nahahooldussari Rootsist, HEROME - käte- ja küüntehooldustooted, SCHWARZKOPF - kvaliteetne juukshooldustooted Saksamaalt

Lisaks spetsiifilisi tooteid nagu: MAXEYLASH - ripsmekasvu soodustav seerum, LARIFANS - viirusinfektsioonide vastane huulepalsam, LYSASKIN LABORTOIRES - kvaliteetsed nahahooldusvahendid Prantsusmaalt, SODERMIX - armide parandamine ja põletikuvastane, STUDEX - püstolmeetodil kõrvade augustamine.

Oma püsikilente rõõmustame iga kuu uute ja huvitavate pakkumistega ning samas on alati võimalus kallile inimesele teha vääriline kink - kinkides nägusa Tiandri Kosmeetikasalongi kinkekaardi.