MD Print
2017 sügisel täieliku uuenduse läbinud MD ravikosmeetika on Image kõige tugevama mõjuga tootesari. Image MD märksõnaks võib pidada kõrge kontsentratsiooniga kapseldatud retinooli. NB! Kuna osad tooted on väga kõrge aktiivainete sisaldusega on vajalik naha eelnev ettevalmistus ning MD sarja tootete järk järguline kasutamine. Täpsemad juhised Image nahahooldusspetsialistilt.


MD restoring facial cleanser
näopesugeel     118ml

Õrnalt kooriv näopesugeel AHA ja BHA hapetega kõigile nahatüüpidele. Geel eemaldab esmalt meigi ja rasu ning seejärel taastab naha loomuliku pH taseme, seetõttu pole vajalik tooniku kasuta- mine. Näopesugeel valmistab naha ette aktiivainete imendumiseks. Parabeeni ja sulfaadivaba.

Kasutamine: Kanna toodet niiskete kätega näole ning masseeri 30 sekundit, loputa maha leige veega. Kui vajad lisakoorimist võid protseduuri korrata. Parimate tulemuste saavutamiseks kasuta hommikul ja õhtul.

.


MD restoring daily defense moisturizer SPF 50
niisutav päevakreem päikesekaitsega SPF50     50ml

Õhulise ja mitterasuse koostisega niisutav päevakreem mis pakub kaitset nii UVA/UVB ning infrapunakiirguse ja HEVi(High Energy Visible light) eest. HEV on LED lampide poolt kiirgatav sinine valgusspekter mille mõju nahale peetakse pea sama ohtlikuks kui UV kiirguse oma.

Kasutamine: Kanna puhastatud nahale igal hommikul päevaseks kaitseks ja niisutuseks. Päikese käes viibides kasuta iga kahe tunni tagant või vastavalt vajadusele. Väldi kreemi sattumist silma.

.


MD restoring youth repair crème
noorendav öökreem     30ml

MD Noorendav öökreem on kontsentreeritud segu retinoolist, glükoolhappest ja rasvlahustuvast C-vitamiinist. Öökreemis on kasutusel sügavimenduv ning ajapikku vabanev kapseldatud retinool, millel on väga tugev kortsude ja kurdude vastane mõju. Aktiivained jõuavad sügavamate nahakihtideni tänu Image uuenduslikule imendumismehhanismile. Välja töötatud ilukirurgide poolt.

Kasutamine: Kanna õhtul puhastatud nahale.

.


MD restoring brightening crème
nahatooni helendav öökreem     50ml

Hüdrokinooni vaba nahatooni helendav ja ühtlustav öökreem toob esile ühtlasema ja säravama jume. Vähendab tumedaid ja vananemisest põhjustatud laike nahal juba mõne kasutuskorraga. Aktiivained jõuavad sügavamate nahakihtideni tänu Image uuenduslikule imendumismehhanismile. Välja töötatud ilukirurgide poolt.

Kasutamine: Kanna õhtul puhastatud nahale. Selle toote kasutamisel on oluline kasutada päevasel ajal vähemalt SPF 30 päikesefaktoriga päevakreemi.
.


MD restoring retinol crème
öökreem retinooliga     30ml

Kontsentreeritud segu retinoolist, AHA-hapetest ja peptiididest. MD sarja tugevaim öökreem. Vähendab kortse ning muudab naha nooruslikuks ja jume säravaks. Aktiivained jõuavad sügavamate nahakihtideni tänu Image uuenduslikule imendumismehhanismile. Välja töötatud ilukirurgide poolt.

Kasutamine: Kanda üks pumbatäis näole õhtuti 2-3x nädalas või arsti juhendi järgi. NB! Tegu on väga tugeva tootega, kasutamisel järgi arsti või kosmeetiku juhiseid. Kreemi kasutamise järgselt võib esineda kerget nahapunetust, koorumist ja ärritust. Öökreemi järgneval päeval kasuta vähemalt SPF30 päikesekaitsefaktoriga päevakreemi.


MD restoring youth serum
nooruseseerum     30ml

MD Nooruseseerumis on kombineeritud polüpeptiidide ja taimsete tüvirakuekstraktide jõud kortsukeste korrigeerimiseks ja ennetamiseks. Kaitse vabade radikaalide eest annab antioksüdantidest laetud India Tikri ekstrakt. Aktiivained viiakse sügavamate nahakihtideni koostöös ilukirurgidega välja töötatud imendumismehhanismi abil.

Kasutamine: Kanna puhastatud nahale hommikul ja õhtul. Päevaseks kaitseks lase täielikult imenduda ning seejärel kanna näole niisutav päevakreem päikesekaitsega.

.


MD restoring retinol booster
retinooliseerum     30ml

Hoolikalt kombineeritud segu eeterlikest õlidest ja retinoolist võitleb väliskeskkonna kahjustuste ning enneaegse vananemisega. Pakub nahale sügavniisutust muutes välimuse nooruslikuks ja jume säravaks.

Kasutamine: Kanna üks pipetitäis õhtul puhtale nahale või sega Image MD seerumi või öökreemiga.

.


MD restoring collagen recovery eye gel
silmageel kollageeniga     15ml

Silmaümbrusgeel AteloCollagen’iga aitab vähendada silmade ümber tekkinud kortse ja kurde ning silmade aluseid tumedaid ringe ja paistetust. Aktiivained jõuavad sügavamate nahakihtideni tänu Image ADT imendumismehhanismile. Välja töötatud ilukirurgide poolt.

Kasutamine: Kanna hommikul ja õhtul hernetera suurune kogus geeli silmaümbrusele.

.


MD restoring overnight retinol masque
öine retinoolimask     50ml

MD sarja öine retinoolimask annab uue tähenduse mõistele “iluuni”. Kauakestva sügavniisutuse eest hoolitseb Water Bank tehnoloogia ning Kem-Spheres kapseldatud retinool töötab kogu öö vältel sügavamates nahakihtides ärritust tekitamata. Peptiidid aitavad stimuleerida kollageenisünteesi ning taimsed ekstraktid ühtlustavad nahatooni. Välja töötatud ilukirurgide poolt.

Kasutamine: Kanna õhuke kiht maski puhastatud näole ning jäta peale kogu ööks. Puhasta nahk järgneval hommikul leige veega. Kasuta 2-3 korda nädalas.


MD restoring post-treatment masque
protseduurijärgne rahustav mask     50ml

Protseduurijärgsele õrnale nahale loodud rahustav ja jahutav mask. Nahk jääb värske ja niisutatud ning jume särav. Sobib keemilise koorimise, mikrodermabrasiooni ning laseri järgselt. Välja töötatud ilukirurgide poolt.

Kasutamine: Koheselt pärast protseduuri kanda helde kogus nahale ning lasta mõjuda 5-15 mintit. Eemaldada külma veega. Sobib pärast keemilist koorimist, mikrodermabrasiooni, laserhooldust või muud ärritavat hooldust.