ELSA HJERONYMUS PrintELSA HJERONYMUS

Puhas ja terve nahk on ilu vundamendiks! Eri nahatüüpidel on erinevad vajadused, et saavutada seda - ILU.

Elsa Hjeronymus sarja tooted on mõeldud kõikidele nahatüüpidele, et aidata teil puhastada ja hoolitseda oma naha eest ja hoida nahk terve ja ilusana. Regulaarne toodete kasutamine annab alati väga häid tulemusi. Mõnikord juhtub, et igapäevases nahahoolduses ollakse hooletu või mis veelgi hullem – lohakas. Selle tulemusena muutub nahk aastate möödudes varsti jumetuks ja kaob esialgne sära. Naha väljanägemine tundub väsinud ja oluliselt on märgata ka vananemisilminguid, mida on üha raskem varjata. Et mitte lasta sellel kõigel juhtuda, on võimalik pöörduda nahaspetsialisti poole ja saada professionaalset abi.

Mõned aastad peale esimeste toodete valmimist hakkas Elsa Hjeronymus (1900 - 1983) neid pakkuma Taanis, kuid seal ei olnud kellelgi paraku usku tema töösse ja selle tulemuslikkusesse. Ka tema nimi oli siis veel üsnagi tundmatu ja tooted ebasoovitavalt kohalikku päritolu. Trotsik lahkus daam peagi Taanist ning suundus oma tööd jätkama Rootsi, kus samuti ei oodanud teda algul märgatav edu. Kuid mõne aasta pärast peale järjekindlat tööd suutsid tema tooted saavutada edu ja sooritada täieliku läbimurde, mille tulemusena toodete läbimüük ja Elsa Hjeronymus`e kuulsus kasvasid nagu veerev lumepall.

Alles Rootsis kroonis Elsa Hjeronymus`tõeline edu. Kuuldus tema süsteemist, mis suudab puhastada nahka sügavuti, kasvas meeletu kiirusega ja avas uksed taas tagasi kodumaale Taani. Elukutselt kosmotoloog ja keemik, on ta ise olnud kõikide toodete loomise ja väljatöötamise juures.

Tänapäeval on Hjeronymuse Kliinikud kõigis Skandinaaviamaades. Tema tooted ning nahahooldussüsteem on äratanud huvi üle kogu maailma, kuna on faktiliselt esimene ja ainuke Põhjamaade professionaalne sari. Elsa Hjeronymus`eeesmärgiks on olnud alati toodete tõhusus ja nende kõrge kvaliteet.


Elsa Hjeronymus`e soovitus naistele oli – mida aasta edasi, seda enam peaks kasutama kvaliteetseid kreeme. Raske on varjata oma iga, kuid õige nahahooldus, kõrgkvaliteetsed tooted koos loomuliku meigiga võivad teha imet.
Naised – liiga rasvased kreemid ei sobi igapäevaseks kasutamiseks, kuna toimivad nahale ebasoodsalt. Noored neiud – need, kellel on normaalne näonahk, võiksid lasta selle loomulikul ilul särada, mitte aga koormata seda meigiga!


Elsa Hjeronymus on tootesari, kus ei üllatata igal hooajal millegi uuega, mis paratamatult on moega kaasaskäiv tendents. Firmas töötatakse põhimõttel, et tooted, mis on head olnud 5 aastat tagasi, on sama toimivad ja kvaliteetsed ka tänapäeval.

  Koduleht:  www.hjeronymus.se