THE MAX Print
Eksklusiivse Image Skincare THE MAX tootesarja kreemides sisalduvad taimsed tüvirakud ja nutripeptiidid aitavad võidelda vananemisega rakutasandil.


the MAX™ stem cell facial cleanser
tüvirakuekstraktidega näopesugeel     118ml

Õrnatoimeline näopesugeel puhastab ja tasakaalustab naha pH. Taimsed tüvirakuekstraktid toidavad ja kaitsevad nahka keskkonna kahjuliku mõju eest.

Kasutamine: Kanna toodet niiskele nahale, masseeri 1 minut ja loputa seejärel sooja veega. Kasuta hommikul ja õhtul.

Happe-, sulfaadi- ja parabeenivaba.

.


the MAX™ stem cell masque
tüvirakuekstraktidega mask     59ml

Kõrge toimeainete konsentratsiooniga luksuslik mask koorib surnud naharakud ja mustuse ning noorendab ja elustab väsinud ning vananeva naha. Vectorize tehnoloogia annab pikaajalise mõju vabastades toimeaineid kuni 48 tunni jooksul.

Kasutamine: Kanna õhuke kiht maski näole, kaelale, dekolteele ja kätele ning jäta mõjuma 5-10 minutiks. Seejärel eemalda sooja veega. Kasuta maski 3-4 korda nädalas.

Parabeenivaba.

.


the MAX™ stem cell eye crème
tüvirakuekstraktidega silmakreem     15ml

Kõrge kontsentratsiooniga taimseid tüvirakuekstrakte sisaldav silmaümbruskreem. Vähendab vananemise ilminguid, silmaümbruse kortse ning võitleb turses ja tumedate silmaalustega. Vectorize tehnoloogia annab pikaajalise mõju vabastades toimeaineid kuni 48 tunni jooksul.

Kasutamine: Kasuta hommikul ja õhtul.

Parabeenivaba.

.


the MAX™ stem cell neck lift
tüvirakuekstraktidega pinguldav kaelakreem     29ml

Pinguldav ja niisutav kreem kaelale, dekolteele ja lõuajoonele. Taimsed tüvirakuekstraktid muudavad naha elastsemaks ning vähendavad kortse ja vagusid. Vectorize tehnoloogia annab pikaajalise mõju vabastades toimeaineid kuni 48 tunni jooksul.

Kasutamine: Kanna kreemi lõua alla, kaelale ja dekolteele hommikul ja õhtul.

Parabeenivaba.

.


the MAX™ stem cell crème
tüvirakuekstraktidega öökreem     48g

Vananemisvastase ja pinguldava toimega öökreem. Taimsed tüvirakuekstraktid parandavad naha kaitsevõimet keskkonnamõjude eest ning peptiidid siluvad kortse ja stimuleerivad kollageeni tootmist. Vectorize tehnoloogia annab pikaajalise mõju vabastades toimeaineid kuni 48 tunni jooksul.

Kasutamine: Kanna kreemi õhtuti puhatale näole ja kaelale.

Parabeenivaba.

The Max Tüvirakuekstraktidega öökreem võitis 2018 Iluteemanti tiitli.


the MAX™ stem cell serum
tüvirakuekstraktidega seerum     30ml

Sügavniisutav ja vananemisega võitlev seerum. Taimsed tüvirakuekstraktid kaitsevad keskkonnamõjude eest juba rakutasandil ja vähendavad miimikakortse ning isegi silmade ümber tekkivaid kanavarbaid.

Kasutamine: Kasuta seerumit hommikul ja õhtul puhtal nahal. Kui pärast seerumi kasutamist lähed õue, kasuta päikesekaitsekreemi.

Parabeenivaba.