UUENENDUD HYDRA 3Ha SARI Print
Intensive hydrating serum
Seerumi ülitõhusas koostises on ühendatud madala molekulmassiga hüaluroonhappe ja hüaluroonhappe võimendaja, Boletuse-ekstrakt1055, ümber struktureerivate lisatoimeainetega, millega taaselustatakse naha veemälu ja uuendatakse nahka. Hüdratatsioon on püsivalt taastatud! See toimib sünergias kreemidega.
TÕESTATUD TÕHUSUS!

.

Hydrating youth cream and hydrating youth comfort cream
Kreemid on rikastatud niisutav-paisutava kompleksiga, mis võimendab tõhusust! Valikus on kahe tekstuuriga kreemid, mis niisutavad nahka hetkega ja kaitsevad seda päevast päeva.

Hydrating youth cream: asendab niisutavat geelkreemi. Tuliuus tekstuur: pealekandmisel kerge sulanduv tekstuur. Normaalsele ja seganahale.
Hydrating youth comfort cream: asendab niisutavat kreemi. Palsamilaadne ja pehme tekstuur. Normaalsele ja kuivale nahale.

Annavad vahetu niisutuse ja püsiva kaitse kõrge molekulmassiga happe abil .Reguleeriva toimeainega ühendatud Sothys’e eksklusiivne Boletuse-ekstrakt 1055 aitab taaselustada naha veemälu.
Rehüdreeritud ja mugav nahk! Noorus säilib päevast päeva!
TÕESTATUD TÕHUSUS!

.

Hydra-smoothing mask
Niisutavad-paisutava kompleksiga rikastatud mask võimendab tõhusust!

Sihtgrupp: Kõik dehüdreeritud nahad. Väga pehme tekstuur, milles on ühendatud Sothys’e eksklusiivne Boletuse-ekstrakt 1055, hüaluroonhappe võimendaja, kõrge molekulmassiga hüaluroonhape ning niisutav-paisutav kompleks, mille koostis pehmendab, niisutab hetkega ja silub näojooni silmnähtavalt.
See kreemjas mask mähib pärast pealekandmist naha ühe hetkega pehmusse. Pärast eemaldamist on naha elastsus täielikult taastatud. Nahk on siledam ja silmnähtavalt noorem.
Nahk on niisutatud, siledam, justkui noorendatud!

TÕESTATUD TÕHUSUS!

.

VAATA ERIPAKKUMIST

VAATA TOOTEID