Niisutav liin - Hydrate - Nourish PrintSothyse teaduskeskuse viimane sõna on uus niisutav programm, mis sisaldab kõrge ja madala molekulaarkaaluga hüaluroonhapet ja aktiivainena patendeeritud eksklusiivset 1055 boletuse ekstrakti, mis võimendab nende toimet.
Niisutatud nahk näib märgatavalt noorem ja ka vananeb aeglasemalt, kuid olenemata nahatüübist vajab iga nahk niisutamist.Te tunnete seda, kui Teie nahk on täiuslikult niisutatud - nahk on ilusam, elastsem, lõdvestunud ja kaitstud - ta särab.


Hydra3Ha. Hyaluronic acid ™

HYDRATING YOUTH CREAM
niisutav näokreem     50ml

Kreem on rikastatud niisutav-paisutava kompleksiga, mis võimendab tõhusust! niisutaB nahka hetkega ja kaitsevad seda päevast päeva.

Tuliuus tekstuur: pealekandmisel kerge sulanduv tekstuur. Normaalsele ja seganahale.
Annavad vahetu niisutuse ja püsiva kaitse kõrge molekulmassiga happe abil .Reguleeriva toimeainega ühendatud Sothys’e eksklusiivne Boletuse-ekstrakt 1055 aitab taaselustada naha veemälu.
Rehüdreeritud ja mugav nahk!
Noorus säilib päevast päeva!
TÕESTATUD TÕHUSUS!

Kasutamine: kanda puhastatud näo ja kaela piirkonnale pärast seerumit


HYDRATING COMFORT YOUTH CREAM
niisutav näokreem     50ml

Kreem on rikastatud niisutav-paisutava kompleksiga, mis võimendab tõhusust! niisutaB nahka hetkega ja kaitsevad seda päevast päeva.

Palsamilaadne ja pehme tekstuur. Normaalsele ja kuivale nahale.
Annavad vahetu niisutuse ja püsiva kaitse kõrge molekulmassiga happe abil .Reguleeriva toimeainega ühendatud Sothys’e eksklusiivne Boletuse-ekstrakt 1055 aitab taaselustada naha veemälu.
Rehüdreeritud ja mugav nahk!
Noorus säilib päevast päeva!
TÕESTATUD TÕHUSUS!

Kasutamine: kanda puhastatud näo ja kaela piirkonnale pärast seerumit


HYDRA-SMOOTHING MASK
niisutav mask     50ml

Niisutavad-paisutava kompleksiga rikastatud mask võimendab tõhusust!

Sihtgrupp: Kõik dehüdreeritud nahad. Väga pehme tekstuur, milles on ühendatud Sothys’e eksklusiivne Boletuse-ekstrakt 1055, hüaluroonhappe võimendaja, kõrge molekulmassiga hüaluroonhape ning niisutav-paisutav kompleks, mille koostis pehmendab, niisutab hetkega ja silub näojooni silmnähtavalt.
See kreemjas mask mähib pärast pealekandmist naha ühe hetkega pehmusse. Pärast eemaldamist on naha elastsus täielikult taastatud. Nahk on siledam ja silmnähtavalt noorem.
Nahk on niisutatud, siledam, justkui noorendatud!.
TÕESTATUD TÕHUSUS!

Kasutamine: kanda 1-2 korda nädalas paksema kihina näole ja kaelale ning lasta mõjuda 10-15 minutit. Seejärel puhastada niiskete käsnadega või loputada.

.


INTENSIVE HYDRATING SERUM
seerum     50ml

Intensiivne sügavuti niisutav aktiivne hüaluroonhappeseerum taastab püsivalt näonaha niiskuse ja regulaarsel kasutamisel säilitab silmnähtavalt naha nooruslikkuse, reaktiveerides naha uuenemise ja elastsuse.
Seerumi ülitõhusas koostises on ühendatud madala molekulmassiga hüaluroonhappe ja hüaluroonhappe võimendaja, Boletuse-ekstrakt1055, ümber struktureerivate lisatoimeainetega, millega taaselustatakse naha veemälu ja uuendatakse nahka. Hüdratatsioon on püsivalt taastatud! See toimib sünergias kreemidega.
Sobib nii meestele kui naistele koheseks niisutuseks.
Madala molekulaarkaaluga hüaluroonhappe ja aktiivainete kooslus taastavad püsivalt naha niiskustaseme.
Kõikidele nahatüüpidele, dehüdreeritud kuni väga dehüdreeritud.

Kasutamine: kanda hommikul ja/või õhtul kogu näo ja kaela piirkonnale. Seejärel kanda nahale näokreem. Hooldusena kasuta pudeli kaupa ja mõne aja pärast korrata.


Nutritive line

NUTRITIVE COMFORT CREAM
24-tunni toitev näokreem     50ml

Kahetoimeline lipiididega näokreem toidab intensiivselt nahka, siludes seda ning jättes naha siidiseks ja pehmeks. See rikkaliku koostisega toode kaitseb nahka enneaegse vananemise eest. Hästi toidetud nahk näeb alati noorem välja.

.

.

.


ESSENTIAL LIPID ELIXIR
toitev eliksiir     30ml

Toitvate lipiididega eliksiir näole toimib kui "SOS" toode, mis sisaldades rikkalikult erinevaid õlisid pehmendab ja kaitseb koheselt nahka enneaegse vananemise eest.

Kasutamine: Kanda puhastatud näole enne kreemi..

.

.

.


Essential ampoules

HYDRATING ESSENTIAL AMPOULES
niisutavad ampullid     7x1,5ml

Niisutava toimega ampullid annavad nahale optimaalse niisutatuse. Hüaluroonhape, aloe vera ekstrakt ja taimne glütseriin moodustavad nahale niisutava kaitsva kihi, pehmendavad ja aitavad säilitada niiskust. Nahahoolduse uus samm pärast naha puhastamist, enne seerumit ja kreemi.

Kasutamine: 7-päevase kuurina kanda pool ampulli sisust hommikuti ja õhtuti kergelt tupsutades näole ja kaelale. Seejärel kasuta oma tavapärast seerumit ja näokreemi.