RIPSMEKASVU SOODUSTAV SEERUM PrintRIPSMEKASVU SOODUSTAV SEERUM

MAXEYLASH - on ripsmekasvu soodustav seerum, mis sisaldab Kariibi merest pärit looduslikku koralli ekstrakti (P.Homomalla).

MAXEYLASH on ripsmekasvu soodustav seerum, mis sisaldab looduslikke lipiide. MAXEYLASH  on valmistatud naturaalsete, jahutava ja rahustava toimega vedelike baasil. Kariibi merest pärit loodusliku koralli  P.Homomalla ekstrakt toidab ja tugevdab ripsmeid ning annab neile uue elujõu. MAXEYLASH on värvitu ja parfüümivaba geel.

Kasutamine:

  • Enne kasutamist peske silmaümbrus õrnalt puhtaks ja eemaldage kontaktläätsed, kui kannate neid
  • Kasutage seerumit üks kord päevas, soovitavalt enne magamaminekut
  • Kandke õhukene joon MAXEYLASH`i seerumit ülemisele ja soovi korral ka alumisele ripsmejuurtele nagu tavalist silmalainerit. Piisab väikesest kogusest seerumist!
  • Peale ripsmejuurele kandmist võib nahal tekkida soojatunne, see on normaalne ja taandub kiiresti
  • Kui Teil tekib nõrk laugude punetus või tundlikkus, siis kasutage MAXEYLASH`i üle päeva kuni ärritus kaob
  • Ärge kasutage seerumit sagedamini, kui üks kord päevas. MAXEYLASH`i liiga sage kasutamine (sagedamini kui kord päevas) võib põhjustada põletikku, samuti võib väheneda MAXEYLASH`i kasutamise positiivne efekt

MAXEYLASH`i kasutamisel võite märgata esmaseid muudatusi ripsmetel juba seitsme kuni kümne päeva pärast. Ripsmed muutuvad tugevamaks, kergemini käsitletavaks ning nad on rohkem ülespoole kooldunud. Peale 1-3 kuu MAXEYLASH`i kasutamist muutuvad Teie ripsmed pikemaks, lopsakamaks, tumedamaks ja nooremaks.

Märkus:
Ärge kasutage toodet, kui olete tundlik mõne koostisaine suhtes. MAXEYLASH`i seerum ei ole mõeldud juuksekao peatamiseks, raviks, vältimiseks või leevendamiseks. Samuti ei ole seerum mõeldud juuksekasvu soodustamiseks. Täpsem kasutusjuhend on pakendi infolehel.

Koostisained:
Purified Water (Aqua), Hydrolysed Glycosaminoglycan, Phenoxyethanol, Triethanolamine, Acrylates/C10-30 Alcyl Acrylate Crosspolymer, C12-15 Alkyl Benzonate, Caprylyl Glycol, Panthenol, Sodium Chloride, Biotin, Sodium Lactate, Sodium PCA, Alcohol, Sorbitol, Phenethyl Caffeiate, sodium Hyaluronate, Proline, Sodium Phosphate; P.Homomalla Extract