Volume Print
OSIS+ DUST IT
mattpuuder   10g

Mattpuuder juustele kerge tekstuuri ja kauakestva toe andmiseks. Pehme, matt-lõpptulemus. Mitu tugevust: mida rohkem toodet kasutad, seda rohkem tuge saad. Annab uskumatu kohevuse. Innovatiivne segu teeb juuksed matiseks ja kohevaks. Ainulaadne toode, mida peab proovima!

Kasutamine: Hõõru puudrit käte vahel kuni see muutub kreemjaks. Kanna kuivadesse juustesse, kujunda ja töötle soovitud viisil. Võid puuderdada ka teisiti: raputa toodet purgist otse tüveosale, saad eriti rõhutatud ja metsiku soengu. Veelgi matisema tulemuse saad, kui kannad toodet niisketesse juustesse.


OSIS+ BLOW & GO THICK
kuivamist kiirendav sprei   200ml

Volüümisprei kiirendab juuste kuivamist ning lisab kohevust. Ei kleebi. Annab kerge toe.

Kasutamine: Pihusta niisketesse juustesse, kujunda soeng.

.

.

.


OSIS+ UPLOAD
volüümikreem   200ml

Volüümikreem juustele kerge volüümi lisamiseks. Annab läiget ja tekstuuri. Eriti sobiv föönitamise alla ja kuivatamiseks loomulikul viisil. Glütseriin ja pantenool lisavad niiskust, hooldavad ja silendavad juust. Kerged kilemoodustajad annavad soengule keskmise toe.

Kasutamine: Kanna väike kogus toodet niisketesse või kuivadesse juustesse, föönita rullfööni abil ja kujunda soeng vastavalt soovile. Võid kanda kuivadesse juustesse, kui soovid erilist salkude eraldatust.


OSIS+ GRIP
tugev soenguvaht   200ml

Tugev soenguvaht juustele kauakestva toe ja volüümi andmiseks. Eemaldab elektri ja on hõlpsasti mahapestav. Anna juustele loomuliku läike. Kilemoodustajate ja hooldavate aineosade ühend annab tugeva ja hooldava toe.

Kasutamine: Kanna väike kogus ainet niisketesse juustesse, föönita rullharja abil ja kujunda soeng vastavalt soovile.

.


OSIS+ HAIRBODY
eriti kerge ja hooldav soenguvedelik   200ml

Eriti kerge ja hooldav soenguvedelik juustele volüümi lisamiseks. Annab loomuliku toe ja elastsuse. Silub juukse pinda ja vähendab karedust ning parandab kammitavust. Vähendab elektrilisust. Koostise hooldavad aineosad ja kerged kilemoodustajad annavad kerge toe ning hoolduse juukseid raskeks tegemata. Sobiv kasutada ka värskendava juukselõikusvedelikuna.

Kasutamine: Pihusta niisketesse juustesse, föönita või lase kuivada loomulikul viisil. Kujunda vastavalt soovile.


OSIS+ BODY ME
volüümiseerum   150ml

Volüümiseerum, mis lisab märgatavalt kohevust ja mahtu. Kuni 100% rohkem volüümi. Tulemuseks on pehmed ja õhulised juuksed. Kaitseb föönikuumuse eest. Tootes sisalduv aine kitosaan teeb juuksed siidiselt siledaks ja lisab kohevust. Ei kleebi. Keskmise toega.

Kasutamine: Kanna väike kogus ainet niisketesse juustesse, föönita juuksed rullharja abil.

.


OSIS+ REFRESH DUST
pihustatav juuksepuuder   300ml

Pihustatav juuksepuuder värskendab soengut, andes suurepärase kohevuse ning tagades püsiva soengu pesukordade vahel. Annab ekrget tuge.

Kasutamine: Kanna kuivadesse juustesse, enne kasutamist loksuta. Pihusta ca 20 cm kauguselt.

.

.


OSIS+ VOLUME UP
volüümisprei   250ml

Volüümisprei lisab juustele kiirelt kohevust ja tekstuuri. Lisab loomulikku liikuvust ja paindlikku tuge.

Kasutamine: Pihusta kuivadesse juustesse ja töötle.

.

.

.