Hooldavad shampoonid PrintBAIN TRAITANT A LA PROPOLIS
Õrn kõõmavastane šampoon

Eemaldab kõõma, ketenduse ja sügeluse ning rahustab peanahka.

Kasutamine: Esimesel pesul tekib vähene vahutamine. Teistkordsel pesul masseerida peanahka 3-4 min enne juuste loputamist. Loputada hoolikalt. Kasutada ainult välispidiselt. Vältida silma sattumist

.

.

.

.

.DOUCEUR VÈGÈTALE
Õrn šampoon nii kehale kui juustele

Taimsed õlid toitvate proteiinidega. Taimsed ekstraktid sisaldavad mikroelemente, vitamiine ja steroole - selline kombinatsioon annab juustele nii ilu kui ka tervise. Antud toode ei vahuta nagu šampoon. Väga lihtne kasutada pärast sportimist või päevitamist mere ääres. Doucer vègètale on šampoon nii kehale kui ka juustele, on nahasõbralik. Samasugune toime nii nahale kui ka juustele teeb sellest tootest ideaalse vahendi suvel kasutamiseks. Kasuta algus juustele ja seejärel kehale.
Kasutamine: Õrn shampoon nii kehale kui ka juustele, kasuta alguses juustele ja seejärel kehale
Tooteplussid:

* Teie juuksed on pärast pesu läikivad ja kergesti hooldatavad ja modelleeritavad
* Nahk muutub siidjalt pehmeks
* Vahutab ka mereveega pestes - ideaalne pesuvahend purjetajatele


SHAMPOOING AU MIEL
Meešampoon

Õrn shampoon sagedaseks kasutamiseks, peseb õrnalt, annab kauni sära, volüümi ja kohevuse. Sialdab mett, roosi ekstrakti, kaitsekihi moodustavad proteiinid. Kasutamine: Kanda šampoon niiskele peanahale, emulgeerida veega ning loputada hoolikalt. Soovitav kasutada enne föönitamist kombinatsioonis Condition naturelle`ga.
Tooteplussid:
* Mesi ja roosi ekstraktid vähendavad shampoonis sisalduvate pesuainete agressiivsust
* Tänu looduslike proteiinide sisaldusele shampoonis muutuvad juuksed kergesti sonekusse sätitavaks, läikivaks ja kaunilt liikuvaks
* See on suurepärane shampoon eriliste probleemiteta juustele

.


LAIT LAVANT À LA BANANE
Õrn šampoon igapäevaseks kasutamiseks rasustele, õhukestele ja peadligi juustele

Sisaldab banaani, laimi, proteiine, taimseid ekstrakte ning õrnalt pesevaid komponente. Väga õrn šampoon vähese vahutava efektiga. Väga hea pesuvahend rasustele, lududele ja õhukestele juustele. Eemaldab emameeldiva lõhna keemiliste lokkide järgselt. Sobib juustele, mis vajavad igapäevast pesu, treeningut.
Peseb õrnalt, lisab volüümikust, annab juustele läike ja vitaalsust. Vajab ainult üks kord šampoonitamist, piisab väikesest kogusest.
Kasutamine: Vajab ainult üks kord šampoonitamist, piisab vähesest kogusest. Šampoon kanda niiskele peanahale, emulgeerida veega ja loputada hoolikalt. Kasutada ainult välispidiselt. Vältida silma sattumist.
Tooteplussid:
* Igapäevane pesuvahend, väga pehme koostisega
* Juuksed muutuvad pehmeks, läikivaks ja volüümikaks
* Ei ärrita peanahka.