SOOVITUSED ÕRNAKS HABEME AJAMISEKS PrintSOOVITUSED ÕRNAKS HABEME AJAMISEKS
  1.  Valmista nahk ette! Pese nahka spetsiaalse näopesugeeliga, et vältida hilisemaid ärritusi, mida põhjustab pesemata naha raseerimine. Lisaks sellele libiseb ka zilett puhtal nahal paremini. Mõned korrad kuus oleks soovitav kasutada koorivat näokreemi, et eemaldada surnud naharakud ja ummistunud poorid ja hoida ära karvade sissekasvamine.
  2. Selleks, et pehmendada karvu aseta enne raseerimist näole kuum rätik.
  3. Alati raseeri jälgides karvade kasvusuunda. Alustades piirkondadest, kus karvad pole nii tugevad. See aitab ennetada naha ärritust/põletikku. Kasuta teravat ziletti ja loputa seda tihti, et vältida endale sisselõikamist. Ära vajuta liiga tugevalt ja jätka lühikeste tõmmetega.
  4. Kui sa juhtud endale sisse lõikama aseta haavale salvräti tükike, et peatada veritsemine. Mitte iialgi ära desinfitseeri sisselõiget odekolonniga - see suurendab ärritust veelgi.
  5. Peale habeme ajamist , et rahustada nahka, kanna näole sobiv hooldustoode, sõltuvalt naha vajadusest.

Näohooldustooted meestele peavad eelkõige kaitsma nahka ärrituse eest, mida raseerimine põhjustab:

  • soodustada epidermise pindmise kihi uuenemist
  • kiirendada epidermise füsioloogilise aktiivsuse taastamist

Näohooldustoode võiks:

  • anda nahale võimaluse taastada hüdrolipiidkihi, ilma et toode tekitaks komedoone
  • soodustada rakkude uuenemist

Näohooldustoodetel on vajalik ka niisutav, toitev, remineraliseeriv ja rahustav toime. Need aktiivained peaksid olema ühendatud vananemikst ennetavate toimeainetega, mis hoiaks ära enneaegse vananemise.

VAATA TOOTEID: SOTHYS HOMME