ISEPRUUNISTUVATE KREEMIDE KASUTAMISEST PrintISEPRUUNISTUVATE KREEMIDE KASUTAMISEST

Ülipruun nahk ei ole moodne ja pealegi muudab see inimese vanemaks. Võibolla kipuvad meie naised päevitamisega liialdama sellepärast, et aastakümneid polnud solaariume ega võimalust käia välisreisidel.

Ilusat jumet tasub turgutada isepruunistava kreemi abil. Kosmeetik soovitab eelistada kvaliteetseid, professionaalsete sarjade tooteid, aga ta ei välista, et leiate endale sobiva kreemi laiatarbetoodete hulgast.

Kuidas on õige isepruunistavat kreemi kasutada? Osa kosmeetikutest väidab, et enne kreemi kasutamist ei ole mõtet näonahka koorida, sest muidu ei ole kreemil millegi külge kinnituda.  Enne isepruunistava kreemi kandmist peab näo ette valmistama. “Kui surnud naharakkude kiht jääb näolt eemaldamata, muutub nahk ebaühtlaseks ja laiguliseks ning hakkab kreemi all kestendama. Ja see ei ole sugugi kena vaatepilt. Aga kui naha aluspind on kenasti kooritud, niisutatud ja toidetud, jääb tulemus ilus ja ühtlane.

SOOVITUS: SOTHYS SOIN SOLEIL CELLU-GUARD - Face and body self-tanning cream või SOTHYS SOIN SOLEIL CELLU-GUARD - Progressive sunny glow lotion