Smooth & Sleek Print
OSIS+ FLATLINER
Kuumakaitsega sprei   200ml

Sirgestusvedelik juuste sirgendamiseks, kaitseb juukseid kuumuse eest kuni 200°C. Tulemuseks on kauakestvalt siledad, läikivad ja siidised juuksed. Niiskusekaitsega. Silub, tasandab poorsust ninn vähendab elektrilisust. Hüdrolüüsitud siidi- ja nisuproteiinid viimistlevad juuksed pehmeks ja siidiseks.
Kasutamine: Pihusta niisketesse juustesse, kuivata fööniga. Eriti sileda tulemuse saavutamiseks föönitarullharjaga. Sirgesta sirgestusraudadega. Eriti paksude juuste puhul võid pihustada ainet ka kuivadesse juustesse.


OSIS+ BLOW & GO SMOOTH
Kuivamist kiirendav sprei   200ml

Soengusprei kiirendab juuste kuivamist ning annab uskumatu sileduse. Ei kleebi, ei koorma juukseid.

Kasutamine: Pihusta niisketesse juustesse, kujunda soeng.

.

.

.


OSIS+ SOFT N' STRAIGHT
Silendav emulsioon   150ml

Silendav emulsioon, mis takistab juukseotste hargnemist ja juuste katkemist. Tulemuseks on siidiselt pehmed ja ultrasiledad juuksed kogu päevaks. Annab kuumusekaitse kuivatamise ajaks. Ei määri. Annab juustele loomuliku läike. Õli ja pantenooli ühend niisutab juust ja tõhustab hooldustoote toimet. Keskmise toega
Kasutamine: Kanna käte abil väike kogus ainet niisketesse juustesse. Föönita juuksed harja abil. Lisasileduse saavutamiseks ja elektrilisuse vähendamiseks võid täiendavalt kanda ka kuivadesse juustesse.