Shine Texture Print
OSIS+ THRILL
tugev kiudvaha   100ml

Tugev kiudvaha elastse toe ning läike andmiseks. Kiudne koostis. Paindlik ja ümberkujundatav, eraldab juukseid. Megakiud annavad vabaduse teha paindliku tekstuuriga soenguid.

Kasutamine: Kanna väike kogus ainet kuivadesse juustesse, kujunda ja töötle soovitud viisil. Võid kasutada ka niisketesse juustesse ja lasta kuivada loomulikul viisil.

.


OSIS+ ROCKHARD
ülitugev soenguliim   150ml

Ülitugev soenguliim ekstreemsete soengute kujundamiseks. Annab kivikõva ja kauakestva kontrolli. Liimja koostisega. Hõlbus kasutada ja maha pesta. Viie erineva kilemoodustaja koostöö toote koostises annab juustele eriti tugeva toe.

Kasutamine: Kanna väike kogus ainet niisketesse või kuivadesse juustesse, kujunda ja töötle vastavalt soovile.

.


OSIS+ G.FORCE
eriti tugev juuksegeel   150ml

Ekstreemgeel juustele eriti tugeva ja kauakestva toe ja tekstuuri andmiseks. Annab suurepärase läike. Hõlpsasti mahapestav. Kilemoodustajad ja niisutavad aineosad koos glütseriiniga teevad tugevusastme võimsamaks ja kauakestvaks, seda ka niiskes keskkonnas.

Kasutamine: Kanna väike kogus ainet niisketesse juustesse ning kujunda, töötle, loo soovitud stiil. Äärmiselt täpseks ja üksiku koha rõhutamiseks soengus, võid toodet kasutada ka kuivadesse juustesse.


OSIS+ GELASTIC
tugev vormimisgeel   150ml

Vormimisgeel, mis annab eriti võimsa kontrolli kogu päevaks. Aeglaselt kuivav koostis annab aega soengu modelleerimiseks. Kauakestev salkude eraldus. Kuivanult eriti tugev ja püsiv tulemus. Kauakestvat ja eriti tugevat tuge annab geelile eriline kilemoodustaja, mida tavaliselt kasutatakse juukselakkides.

Kasutamine: Kanna väike kogus ainet niisketesse juustesse, kujunda vastavalt soovile. Parema eralduse andmiseks võid lisada ka kuivadesse juustesse. Kujunda, töötle ja loo just oma maitsele vastav stiil.


OSIS+ SHAPE
läikevaha   50ml

Läikevaha, mis annab juustele särava läike ja satiinsileda pinna. Hõlpsasti mahapestav. Läigetandvate õlide ja pehmendavate aineosade ühend annab juustele kauni läike, kerge toe ja suurepärase salkude eraldamise. Kujundab ja teeb läikivaks.

Kasutamine: Kanna väike kogus ainet käte abil niisketesse või kuivadesse juustesse, kujunda ja töötle soovitud viisil.

.


OSIS+ AQUA SLIDE
märja efekti geel   100ml

Märja efekti geel, mis sobib kõikidele juuksetüüpidele. Annab erilise läike.

.

.

.

.