Küünenaha hooldus PrintHEROME NAIL BATH OIL
küünevanniõli

Kuidas muutuvad küüned lõhenevaks, tuhmiks ja nõrgaks? Tavaliselt on küüneplaadid liiga õhukesed ja kuivad. Ning tihti kaasnevad sellega ka lõhenevad küünenahad. Tasakaalustamata toitumine, agressiivsete puhastustoodete kasutamine jne. võivad olla põhjusteks. Sa saad oma küüsi ja küünenahku toita, kasutades Herôme konsentreeritud küünevanniõli. Nõrgad küüned saavad oma sära ja elastsuse tagasi ning kuivad küünenahad muutuvad taas terveks.
Kasutamine: Täida maniküürikauss sooja veega ning lisa sinna küünevanniõli. 1 pipetitäis normaasletele küüntele, 2 pipetitäit kuivadele küüntele ja 3 pipetitäit eriti kuivadele küüntele. Lase kätel lõdvestuda 5-10 minutit, seejärel kuivata need rätikuga. Juhul, kui lisad pärast seda küüntele küünelakki, kasuta Herôme hooldavat küünelakieemaldajat.


HEROME CUTICLE CRÈME
küünenahakreem

Taastab kuivad ja lõhenenud küünenahad ja ennetab põletikku. Sisaldab allantoninet, Aloe Vera ekstrakti ja F-vitamiini, mis muudavad küünenahad pehmeks, paindlikuks ja hoiavad neid parimas korras. Sobilik ka varbaküüntele.
Kasutamine: Kanna küünenahakreem küünenahkadele ja masseeri korralikult sisse. Eelistataval kasuta seda enne magamaminekut, et kreem saaks terve öö imenduda. Päeva aja hoolda küüsi küünenaha-ja küünte ravipliiatsiga. Juhul, kui kasutad küünetugevdajat, kanna küünenahakreem küüntele pärast küünte lakkimist.


HEROME CUTICLE PEELING GEL
küünekoorimisgeel

Herôme küünekoorimisgeel eemaldab kuiva naha küünte ümbert. Sisaldab mandliõli ja allantoinet. Pakub optimaalset küünehooldust.
Kasutamine: Kanna geeli küünenahkadele ja jäta see viieks minutiks imenduma. Pärasts seda hõõru küünenahku ning loputa käsi veega. Sa näed ja tunned tulemust koheselt.
.

.


HEROME CUTICLE REMOVER
küünenaha eemaldaja

Kui küüned on halvas seisus ja kuivad, on tavaliseimaks tagajärjeks ärritunud ja valulikud küünenahad. Küünenaha eemaldaja aitab küünenahkadel lahti tulla, eemaldades õrnalt surnud naharakud. Aitab luua terveid küünenahku, mis on tähtsad kaunitele küüntele.
Kasutamine: Kanna küünanaha eemaldaja küünenahkadele ja kolme minuti möödudes lükka küünenahad küünenahalükkajaga tagasi.

.


HEROME WONDERPEN
küünenaha- ja küünte ravipliiats

Küünenahkade hoolduseks on Herôme’l küünenaha- ja küünte ravipliiats. Mugav kaasavõtmiseks ja kasutamiseks. Rahustab, toidab ja taastab nõrgad, kuivad ja lõhenevad küünenahad ja küüned. See ravipliiats pakub täielikku hooldust küünenahkadele. Sisaldab Aaloe Verat, mandliõli, bisabololi ja Shea võid. Ei jäta küüntele õlist tunnet ning Su küüned muutuvad taas paindlikuks ja elastseks.
Kasutamine: Pehme harjasega kanna küüntele ja küünenahkadele toodet, keerates pliiatsi tagumist osa.


HEROME CUTICLE SOFTENER PEN
küünenahapliiats

Herôme küünenahapliiats ravib narmendavaid või rebenenud küünenahku. Sisaldab mandli- ja avokaadiõli, pakkudes küünenahkadele täielikku hooldust. Õli on tänud mugavale pliiatsile lihtne kasutada.
Kasutamine: Kanna õli pliiatsiotsaga küünenahale ja lase sel imenduda. Ära masseeri!

.
.