Curls Print




OSIS+ CURL ME SOFT
sametine lokikreem   150ml

Sametine lokikreem, mis annab loomulikku elastsust ja tuge laines ja lokkis juustele. Eriti pehme kontroll kiharate üle, ei kõvenda juukse pinda. Kuumusekaitse föönitamise ajal. Tasandab poorsust ja annab loomulikku läiget. Ei kleebi ega ladestu juustesse. Õli ja pantenooli ühend niisutab juukseid ja tõhustab hooldustoote toimet. Keskmise toega.

Kasutamine: Kanna väike kogus toodet käte abil niisutatud lokilistesse juustesse. Föönita difuusoriga või ilma. Poorsuse ennetamiseks kasuta föönitamisel madalat soojus- ja võimsusastet. Lokkide paremaks värskendamiseks või eraldamiseks võid lisada toodet veel ka kuivadesse juustesse. Kiharate paremaks eraldamiseks võid kasutada keraamilisi lokitange.


OSIS+ TWIN CURL
2-faasiline tugev lokikreem   125ml

2-faasiline topelttoimega tugevat tuge andva koostisega lokikreem paksudele, karedatele ja eriti lokilistele juustele. Tulemuseks on pehmed ja elastsed lokid. Faas 1: kiharaid eraldav ja elastsust lisav geel. Faas 2: pehmendav ja poorsust vähendav hooldusaine. Taltsutab raskestikäsitletavad poorsed juuksed läikivalt siledaks ja elastseks. Hooldavad aineosad pantenool ja glütseriin lisavad niiskust ja pehmendavad juust. Kilemoodustajad annavad juustele tugeva toe.

Kasutamine: Kanna väike kogus ainet niisketesse või kuivadesse juustesse. Töötle kiharaid, keera ja vääna. Föönita difuusoriga või ilma. Soovi korral lisa ainet veel ka kuivadesse juustesse.