BC TIME RESTORE Q10 - nõrgenenud juustele Print 


BC TIME RESTORE REJUVENATING SERUM Q10
Q10 elustav peanahaseerum   30ml

Kaitsev, hooldav juustele elastsust lisav hooldusaine.
pH 3,5 - 4,5

Kaitsev, hooldav ja juustele elastsust lisav seerum juustele ja peanahale. Laeb juustesse elujõudu. Kontrollib peanaha elujõudu. Q10 ja Nutrifiller tõhustavad keratiini tootmist. Taastavad juuste tugevuse ja vastupanuvõime. Cell-Perfector tehnoloogia täidab juukses olevad augud, ehitades aminohappekettide abil juukse siseehituse uuesti üles. Tulemuseks on koheselt tugevamad juuksed..


BC TIME RESTORE SHAMPOO Q10
Q10 elustav šampoon   250ml

Õrnalt pesev šampoon aastate lisandudes nõrgenenud juustele.
Hooldustase 1
pH 4,5 - 5,0

Õrnalt pesev elustav šampoon aastate lisandudes nõrgenenud juustele. Q10 ja Nutrifiller tõhustavad keratiini tootmist. Taastavad juuste tugevuse ja vastupanuvõime. Cell-Perfector tehnoloogia täidab juukses olevad augud, ehitades aminohappekettide abil juukse siseehituse uuesti üles. Tulemuseks on koheselt tugevamad juuksed..


BC TIME RESTORE CONDITIONER Q10
Q10 elustav palsam   200ml

Hooldusaine kuivadele ja aastate lisandudes nõrgenenud juustele.
Hooldustase 3
pH 3,0 - 4,0

Elustav palsam kuivadele ja aastate lisandudes nõrgenenud juustele. Q10 ja Nutrifiller tõhustavad keratiini tootmist. Taastavad juuste tugevuse ja vastupanuvõime. Cell-Perfector tehnoloogia täidab juukses olevad augud, ehitades aminohappekettide abil juukse siseehituse uuesti üles. Tulemuseks on koheselt tugevamad juuksed..


BC TIME RESTORE TREATMENT Q10
Q10 elustav süvahooldus   200ml

Tugevdav hooldus nõrgenenud juustele.
Hooldustase 4
pH 3,0 - 4,0

Tugevdav juuksemask nõrgenenud juustele. Q10 ja Nutrifiller tõhustavad keratiini tootmist. Taastavad juuste tugevuse ja vastupanuvõime. Cell-Perfector tehnoloogia täidab juukses olevad augud, ehitades aminohappekettide abil juukse siseehituse uuesti üles. Tulemuseks on koheselt tugevamad juuksed..


BC TIME RESTORE REJUVENATING SPRAY Q10
Q10 elustav juuksevedelik   200ml

Sulgkerge 2-faasiline hooldusaine värskendab ja annab tuge.
Hooldustase 1
Tugi 2
pH 4,0 - 5,0

Kerge 2-faasiline juuksevedelik värskendab ja annab tuge. Q10 ja Nutrifiller tõhustavad keratiini tootmist. Taastavad juuste tugevuse ja vastupanuvõime. Cell-Perfector tehnoloogia täidab juukses olevad augud, ehitades aminohappekettide abil juukse siseehituse uuesti üles. Tulemuseks on koheselt tugevamad juuksed..