BC HAIR ACTIVATOR - õhenevatele juustele Print 


BC HAIR ACTIVATOR SERUM
aktiveeriv seerum   7x10ml

Vähendab juuste väljalangemist.
pH 5,5 - 6,5

Aktiveeriv seerum vähendab juuste väljalangemist ning lisab juuste tihedust. Carnitine Tartrate, Taurine ja punase päevakübara ekstrakt lisavad juuksetootlikkust ja tervendavad karvatuppe. Cell-Perfector tehnoloogia täidab juukses olevad augud, ehitades aminohappekettide abil juukse siseehituse uuesti üles. Tulemuseks on juuste väljalangemise vähenemine juba 6-nädalase kasutamise järel..


BC HAIR ACTIVATOR SHAMPOO
aktiveeriv šampoon   250ml

Vähendab juuste väljalangemist.
Hooldustase 1
pH 4,5 - 5,0

Aktiveeriv šampoon vähendab juuste väljalangemist ning lisab juuste tihedust. Carnitine Tartrate, Taurine ja punase päevakübara ekstrakt lisavad juuksetootlikkust ja tervendavad karvatuppe. Cell-Perfector tehnoloogia täidab juukses olevad augud, ehitades aminohappekettide abil juukse siseehituse uuesti üles. Tulemuseks on juuste väljalangemise vähenemine juba 6-nädalase kasutamise järel..


BC HAIR ACTIVATOR FORTIFYING TONIC
aktiveeriv toonik   100ml

Hooldusaine õhenevatele juustele.
pH 5,5 - 6,5

Aktiveeriv toonik vähendab juuste väljalangemist ning lisab juuste tihedust. Carnitine Tartrate, Taurine ja punase päevakübara ekstrakt lisavad juuksetootlikkust ja tervendavad karvatuppe. Cell-Perfector tehnoloogia täidab juukses olevad augud, ehitades aminohappekettide abil juukse siseehituse uuesti üles. Tulemuseks on juuste väljalangemise vähenemine juba 6-nädalase kasutamise järel..