Mittemahapestavad hooldusvahendid PrintTONIQUE VIVIFIANT
Juuste väljalangemise hooldus

Parandab ja stimuleerib juuksemahtu ja vitaalsust.

Kasutamine: Kasutada peale igapäevast pesu või kuivadele juustele. Mitte loputada. Kasutada ainult välispidiselt. Vältida silma sattumist

.

.

.

.

.

.


COMPLEXE ÈNERGISANT

Soovitatakse kasutada järelhooldusena juuste pesule. Ei vaja välja pesemist - non-rinsing hooldus. Stimuleerib juuste kasvu ja peanaha ainevahetust.
Koostis: vitamiin B2, amiinhapped, pärmi ekstrakt, mikroelemendid taimsed ekstraktid (mis sisaldavad mikroelemente), Tenuiflora Mimosa.
Tenuiflora Mimosa ja kollageeni lisandid on hästi teada tuntud oma regenereeriva ja isegi meditsiinis kasutatavate aktiivkomponentide mõju poolest.
Kasutamine: Aplitseerida peanahale juuste juurte lähedusse niisketesse juustesse. Võib kasutada ka igapäevaselt intensiivse juuste väljalangemise puhul. Mõõduka väljalangemise puhul kastutada 2 kuni 3 korda nädalas 3 kuu vältel, selleks et tugevdada väljalangemise vastaste vahendite toimet.

COMPLEXE ÈNERGISANT ei määri juukseid ja ei muuda neid rasuseks ning sobivad kasutada pärast juuste pesu juukseid stimuleeriva ja regenereeriva tootena.