Silmahooldus PrintKortsukesed, tumedad silmaalused ja tursed - nende kolme põhilise probleemi lahedamiseks ongi Sothys loonud uue kõrgtehnoloogilise ja kõikehõlmava tootesarja.


MULTI-ACTION EYE CONTOUR
Silmaümbrusekreem - kortsude, tumedate silmaaluste ja tursete vastane   15ml

Kortsude-, tumedate silmaaluste ja tursetevastane toime, et saavutada nooruslikum silmaümbrus. Oftalmoloogiliselt testitud sobivus tundlikele silmadele ja kontaktläätsede kandjatele.
Tekstuur: kerge emulsioon, värvainetevaba
Lõhn: lõhnatu

Tulemus: Silmad näevad nooremad välja: joonekesed on tasandunud, tursed vähenenud ja tumedad silmaalused muutunud heledamaks.
Tõestatud toime: Peale 1 kuust kasutamist:on kortsude sügavus vähenenud 30%.Rahulolu toote niisutava toimega 100%.
Sothys`e soovitus: Vajuta pump ainult pooleldi alla, et saada õige kogus iga silma piirkonna jaoks!
Kasutamine: Kanna hommikuti ja/või õhtuti kogu silmaümbrusele (v.a liikuv laug). Liigu silma sisenurgast meelekoha suunas. Silmade ilu kaitsmiseks kanna toodet ka kulmude vahelisele alale.


ANTI-PUFFINESS/ENERGIZING ROLL-ON
Silmageel   15ml

Metallist rullik jätab silmaümbrusele õhukese geelikihi, et turseid hetkega vähendada. Oftalmoloogiliselt testitud sobivus tundlikele silmadele ja kontaktläätsede kandjatele.
Tekstuur: õhukese tekstuuriga kiiresti imenduv geel, värvainetevaba
Lõhn: lõhnatu

Tulemus: Silmad ei näe väsinud välja. Tursed on alanenud.
Tõestatud toime: 26% vähem turseid juba 1 tund peale kasutamist !
Sothys`e soovitus: Maskina kasutades annab tõeliselt mõnusa värskustunde. Kanna natuke paksem kiht ja jäta 10 minutiks toimima, seejärel rulli vajadusel õrnalt liigne kiht maha.
Kasutamine: Kanna rullikuga nahale õhuke kiht liikudes silma sisenurgast meelekoha suunas. Mitte kanda liikuvale laule. Hommikuti, et vähendada turseid. Õhtuti, et väsinud silmaümbrus maha jahutada. Või päeva ajal jahutava efekti saamiseks.


DARK CIRCLE ERASER
Tumedate silmaaluste peitja   10ml

Rohkem kui lihtsalt peitekreem! See puuderjas toonitud emulsioon on rikastatud just tumedate silmaaluste vastase toimelise aktiivainetega. Oftalmoloogiliselt testitud sobivus tundlikele silmadele ja kontaktläätsede kandjatele.
Tekstuur: puuderjas toonitud emulsioon, üks värvitoon.
Lõhn: lõhnatu

Tulemus: Tumedad silmaalused on kohe peidetud. Silmad näevad säravamad välja
Tõestatud toime: 84% testis osalenutest märkasid toimet tumedate silmaaluste vastu. 15 päevaga on tumedate silmaaluste välimus paranenud.
Sothys`e nõuanne: Parima tulemuse ja „nähtamatult“ katva efekti saavutamiseks vaata, et varem peale kantud tooted oleks täielikult sisse imendunud, seejärel tupsuta õrnalt Dark cirlces eraser silmaümbrusele
Kasutamine: Kanna hommikuti õrnalt tupsutades silma sisenurgast meelekoha suunas nahale pärast Multi-action eye contour silmaümbruskreemi kasutamist, kuid enne jumestuskreemi. Samuti meigiparanduste tegemiseks, millal iganes vaja.


EYE AND LIP MAKE-UP RE­MOV­ING FLUID
2-faasiline meigieemaldusfluid   125ml

Eemaldab nii tavalise kui veekindla meigi silmadelt ja huultelt. Oftalmoloogiliselt testitud. Parfüümi ja lõhnavaba. Sobib tundlikele silmadele ja läätsekandjatele.

Kasutamine: Enne kasutamist loksutada! Kanda vatipadjale ning puhastada silmad ja huuled. LOputada veega.

.

.

.


VAATA LISAKS: Eye Contour Treatment - silmaümbruse erihooldus spetsiaalselt silmaümbruse naha trimmimiseks ja värskendamiseks