Küünte hooldus PrintHEROME NOURISHING NAIL OIL
toitev küüneõli

Parandab küünte ja küünenahkade olukorda tänu rikkale mandliõli, sidruniõli, E- ja F-vitamiini kompleksile. Me soovitame 14-päevast kuuri.
Kasutamine: Kanna õli (lakkimata) küüntele ja masseeri see sõrmeotstega sisse. Kui õli täielikult imendub, võid Sa oma küüsi lakkida. Ole ettevaatlik – esmalt puhasta oma küüned atsetoonivaba küünelakieemaldajaga. Kõige parem on jätta õli küünele terveks ööks.


HEROME EXIT DAMAGED NAILS
küüneõli kahjustatud küüntele

Pärast kuntsküünte panemist, haiguse või küünte närimise tagajärjel muutuvad Su enda küüned nõrgaks, kahjustatuks ning nende kasv aeglustub märgatavalt. The Exit Damaged Nails küüneõliga saad Sa parandada ka kõige kahjustatumaid küüsi.
Kasutamine: The Exit Damaged Nails küüneõli on kasutamiseks ühe nädalase kuurina ning seda peaks kandma lakkimata küüntele. Igapäevaseks kasutamiseks, üks tilk ühele küünele. Õli paremaks imendumuiseks peaks küüneplaati õrnalt sõrmedega masseerima.
Küüned peavad olema täielikult õlivabad ja kuivad enne küünelaki pealekandmist. Siiski, parimaks tulemuseks soovitame mitte kasutada küünelakki ravikuuri jooksul.


HEROME HYDRATING NAIL GEL
niisutav küünegeel

Kui küüned on kuivad ja lõhenevad, on Herôme küünegeel lahendus. Värskendav niisutaja, mis toidab küüsi kiirelt ja efektiivselt. Küünegeel on sobilik kõikidele küünetüüpidele ja stimuleerib küünekasvu. Geelis sisalduv hüaloriinhape, D-pantenool ja Allantoine taastavad küüntes loomuliku niiskuse. Toodet on meeldiv kasutada ning sellel on õrn aroom. Küüned saavutavad lühikese ajaga sära ja elastsuse. Võib kasutada nii tihti kui vajalik.
Kasutamine: Kanna geel lakkimata küüntele ja lase sellel imenduda 3 minutit.


HEROME NAIL GROWTH EXPLOSION
seerum

Kui Sul on olnud kunstküüned, on küüned tihti nõrgad, kahjustatud ning väga aeglase kasvuga. Herôme lahendab selle probleemi Nail Growth seerumiga. Varsti on Sul ilusad ja pikad küüned kiire kasvuga. See toode sisaldab võimsaid aminohappeid, vetikaekstrakte, doveneteli, baobabi ja akaatsiat. Seerum ei jäta küüntele sära ja on seetõttu sobilik ka meestele kasutamiseks.
Kasutamine: Puhasta küüned Herôme küünelakieemaldajaga. Kanna seerumit küüntele 14 päeva järjest, iga päev üks tilk küünele.


HEROME NAIL HARDENER SOFT
pehme küünetugevdaja

Sobilik inimestele, kellel on väikesed küüneprobleemid. Ravi selle küünetugevdajaga kestab kolm nädalat. Võib kasutada ka iga päev aluslakina. Ei sisalda formaldehüüdi (sobilik ka kõige tundlikemadele küüntele).
Kasutamine:
Päev 1: Kanna küüntele üks kiht tugevdajat.
Päev 2: Kanna küüntele teine kiht tugevdajat.
Päev 3: Eemalda mõlemat kihid Herôme küünelakieemaldajaga ja kanna küüntele uus kiht tugevdajat.
Päev 4: Kanna küüntele teine kiht tugevdajat.
Korda seda ravi 3 nädalat. Ära pese käsi seebiga mõni tund pärast tugevdaja kandmist küüntele, sest leeliseliselistel ainetel on halb mõju toote koostisosadele. Ravi ajal kaitse küünenahku Herôme küünenahapliiatsiga.


HEROME NAIL HARDENER STRONG
tugev küünetugevdaja

Garanteerib tugevad ja pikad küüned 14-päevalise kuuri järel. See toode on TSF-vaigu vaba (väiksem võimalus allergilistele reaktsioonidele). Saadaval ka pliitasi kujul. Sisaldab formaldehüüdi.
Kasutamine:
Päev 1: Kanna küüntele üks kiht tugevdajat.
Päev 2: Kanna küüntele teine kiht tugevdajat.
Päev 3: Eemalda mõlemat kihid Herôme küünelakieemaldajaga ja kanna küüntele uus kiht tugevdajat.
Päev 4: Kanna küüntele teine kiht tugevdajat.
Korda seda kuuri 14 päeva. Ära pese käsi seebiga mõni tund pärast tugevdaja kandmist küüntele, sest leeliseliselistel ainetel on halb mõju toote koostisosadele. Ravi ajal kaitse küünenahku Herôme küünenahapliiatsiga.
Pärast 14-päevalist kuuri hoia küüsi heas seisus Herôme niisutava küünegeeliga. Korda kuuri maksimaalselt 4 korda aastas. Vahepeal võib kasutada Herôme Soft küünetugevdajat.


HEROME NAIL HARDENER EXTRA STRONG
küünetugevdaja eriti nõrkadele küüntele

See küünetugevdaja versioon on parim lahendus väga nõrkade ja lõhenevate küünte korral. Ekstra tugev küünetugevdaja on ravitoode, mida kasutatakse 14-päevases kuuris. Sisaldab formaldehüüdi.
Kasutamine:
Päev 1: Kanna küüntele üks kiht tugevdajat.
Päev 2: Kanna küüntele teine kiht tugevdajat.
Päev 3: Eemalda mõlemat kihid Herôme küünelakieemaldajaga ja kanna küüntele uus kiht tugevdajat.
Päev 4: Kanna küüntele teine kiht tugevdajat.
Korda seda kuuri 14 päeva. Ära pese käsi seebiga mõni tund pärast tugevdaja kandmist küüntele, sest leeliseliselistel ainetel on halb mõju toote koostisosadele. Ravi ajal kaitse küünenahku Herôme küünenahakreemi –pliiatsiga.
Pärast 14-päevalist kuuri hoia küüsi heas seisus Herôme niisutava küünegeeliga. Korda kuuri maksimaalselt 2 korda aastas. Vahepeal võib kasutada Herôme Soft tugevdajat.


HEROME BYE BITE
küünelakk - närimisvatane (kibe)

Bye Bite küünelakk on kibeda maitsega, mis koheselt hoiab Sind küüsi närimast. Pealegi, see stimuleerib küünte kasvu kuni laki mahavõtmiseni. Isegi kui Sa käsi pesed, jääb kibe maitse küüntele. Ei jäta küüntele läiget, seetõttu on sobilik ka meestele ja lastele.
Kasutamine:
Päev 1: Kanna küüntele üks või kaks kihti Bye Bite lakki.
Päev 2: Jäta küüntele samad kihid.
Päev 3: Kui kiht muutub liiga paksuks, eemalda see Herôme küünelakieemaldajaga. Seejärel kanna küüntele uus kiht.
Bye Bite lakki ei kanta küünenahkadele. Kasuta seda koos Herôme küünenahaeemaldajaga, sest inimestel, kes küüsi närivad, on üldiselt halvad küünenahad.


HEROME NAIL PERFECT ANTI AGING
vananemisvastane küünelakk

Küünelakk, mis kaitseb küüsi vananemise eest, muudab need läikivaks ja toidetuks. Selle tootega annad küüntele kaitsva kihi, mis fikseerib ebakorrapärasused ja pleeked. See on kohene noorendav küüneravi, mis niisutab ja toidab küüsi tänu A, C ja E-vitamiinikompleksile. Aitab ka ennetada küünte lõhenemist.

.

.


HEROME HANDY BOTTLE CARING REMOVER
hooldav küünelakieemaldaja

Õrnatoimelise koostisega ning atsetoonivaba. Puhastab küüsi ilma neid kuivatamata. Lanoliin ja D-pantenool annavad küüntele loomuliku sära ja parandavad nende elastsust. See toode on efektiivne ja lõhnab hästi. Võib kasutada ka kunstküüntel (kuna see on atsetoonivaba), nii et küüned püsivad kauem heas seisus. Tulemuseks on puhtad, õlivabad, toidetud ja läikivad küüned.
Kasutamine: Kanna küünelakieemaldaja vatipadjale ja seejärel aseta see küünele. Eemalda küünelakk ja/või õli küünelt, liikudes küüne alumisest osast küüne tipu poole.


HEROME CARING NAIL POLISH REMOVER PADS 30 tk
küünelakieemalduspadjad

Mugavas pakendis, atsetoonivabad, pehme lõhnaga ja sama toimega nagu Herôme hooldav küünelakieemaldaja. Padjad on õrnad küünte vastu ja on mugavad võtta kaasa näiteks reisile.
Kasutamine: Aseta küünelakieemalduspadi küünele, hoia küünel 1 minutit, seejärel pühi küünelakk maha.