QUASIX Print 

Sage, kuid healoomuline näopunetus kujutab endast näonaha (peamiselt nina ja põskede) punetavat värvust. Nahavärvi muutus, mis väljendub alguses mööduva õhetusena, kipub jääma püsivaks ja nahk muutub väikeste veresoonte pideva laienemise tõttu laiguliseks. Krooniline verevoolutakistus viib torkimis- ja põletustunde ning nahapunetuse kujunemiseni. Püsiv näopunetus tekib ja süveneb erinevate keskkonnategurite mõjul, milleks võivad olla päikesekiirgus, järsud temperatuurimuutused, vürtsikas toit, kuumad või alkohoolsed joogid, emotsioonid, stress. Naha erüteem esineb sagedamini õhukese ja heleda naha puhul ning tavaliselt süveneb vanemas eas hoolitsuseta jätmise korral.
LSI on välja töötanud kosmeetikatoodete sarja, mis on mõeldud naha püsiva punetuse hoolduseks. Quasix®-i tooted põhinevad nelja koostisosa koostoimel:

  • Mõru kvassiapuu (Quassia amara) ekstraktil on parasiidi- ja bakterivastane toime, mis on eriti tõhus püsiva ning paapulite ja/või pustulitega punetuse hooldamisel. Peale selle on mõru kvassiapuu ekstraktil tuntud põletikuvastased ja antioksüdatiivsed toimed.
  • Nikotiinamiid (vitamiin B3) on tugev põletiku pärssija, mis aitab säilitada terviklikku naha kaitsefunktsiooni.
  • Glütserool on nahale sobiv niisutaja, mis seob nahas vett.
  • Sorbitool aitab säilitada naha optimaalset niiskustasakaalu.

QUASIX® CREAM
kuperoosse naha kreem   30g

Nelja loodusliku toimeaine tõhus kombinatsioon mõõduka ja raske näonaha punetuse vähendamiseks. Sobib kuivale ja segatüüpi nahale.

Näidustused: Hajuv või püsiv nahapunetus.

Kasutamine: Kandke õhuke kreemikiht kaks korda päevas kuivale ja puhtale hooldust vajavale nahale. Kui kreem on täielikult imendunud, võite kasutada kosmeetikat.

Säilitamine: Hoida temperatuuril alla 25°C

Vastunäidustused: Ei ole teada

Kõrvaltoimed: Ei ole leitud


* klikka pildile, et näha suuremalt

QUASIXQUASIX