MOLUTREX PrintMOLUTREX

Tiandri Kosmeetikasalong `i on jõudnud müügile Molutrex lahus, mis on mõeldud viimasel ajal palju probleemi tekkitanud molluskite lokaalseks raviks.

Toote nimi: Molutrex lahus
Molutrex lahus on mõeldud Molluscum contagiosumi e. molluskite lokaalseks raviks.

Kasutamine: võta pisut toodet pintslile (pakendis) või vatitikule. Pühi üleliigne lahus pudeli kaelale, et vältida toote tilkumist tervele nahale! Kanna lahus molluskile, lase kuivada. Kasta pintsel taas lahusesse peale kolme molluski katmist Molutrexiga. Molutrex võib põhjustada kipitust, mis kaob mõne minutiga. Töötle molluskit 1-2 korda päevas, hommikul ja õhtul. Korda protseduuri mitu päeva järjest, kuni tekib põletik (punetus); tavaliselt tekib põletik 4-10 päevaga. Lõpeta lahuse kasutamine põletiku tekkimisel! Punetuse teke ongi Molluscum contagiosum´i peatse kadumise märgiks.

Koostis: 10ml lahust sisaldab 0,5 g kaaliumhüdroksiidi ja puhastatud vett.

Hoiatused: ettevaatust, toode on söövitav!

Mitte kasutada: alla 3 aasta vanustel lastel; limaskestadel ja silmaümbruse piirkonnas. Kui toode satub silma, loputa rohke veega ja konsulteeri arstiga; rinnaga toitmise ajal kehapiirkondades, mis võivad kokku puutuda lapsega; nõrgenenud immuusüsteemi (näiteks HIV+) korral, akuutse atoopilise ekseemiga patsientidel; rohkem kui 14 päeva; soolatüügastel, konnasilmadel ja muudel nahakasvajatel.

Nõuanded: Molluscum contagiosum on nakkuslik viirusinfektsioon nahal. Viiruse leviku vältimiseks soovitame ravi ajal mitte kasutada sama rätti kuivatamiseks; vältida avalikke saunu, ujulaid ja kontaktspordialasid; mitte kratsida Molluscum caontagiosum’i; vältida seksuaalvahekorda.

Soovimatud ja ärritavad kõrvaltoimed: nagu kõik toimeained, võib ka see toode põhjustada soovimatuid erinevate raskusastmetega kõrvaltoimeid, eriti kõrvetustunnet või mööduvat nahaärritust. Mõnikord võib pärast Molluscum contagiosum kadumist tekkida hüper- või hüpopigmentatsioon, mis paraneb ravita. Räägi arstile või apteekrile kõikidest soovimatutest või ärritavatest kõrvaltoimetest, mida infolehes pole mainitud.

NB! Hoia lastele kättesaamatus kohas. Sulge pudel hoolikalt pärast kasutamist. Säilitamistemperatuur 15-25°C.

Pakend: pudel 10ml.


Tootja: Laboratoire Dermatologique ACM, Prantsusmaa