Kinnitid PrintPERFECTIVE EYE SHADOW PRIMER
Lauvärvi alusvärv

Valmistad silmalaud lauvärvi pealekandmiseks ette ilma suurema pingutuseta, täites jooned, poorid ja pisidefektid. Aitab ära hoida silmameigi määrimist, viirutumist või hajumist. Parandab kogu päeva nahal püsiva pulberlauvärvi tooni intensiivsust. Kerge tekstuuriga ja värvitu. Säilitab värvide õige tooni. Tänu taimsetele derivaatidele niisutab ja kaitseb „SepiliftTM“ teie nahka vabade radikaalide eest ja edendab kollageeni sünteesi, seega vähendades ja ennetades kortsude ja miimikajoonte tekkimist.
KASUTAMINE:
Kandke Perfective Eye shadow Primer silmale enne lauvärvi. Kandke õhuke kiht ja laske sel mõni hetk kuivada. Kui kannate peale ka aluskreemi, peaksite esmalt kandma nahale alusvärvi ja seejärel jätkama tavapärase jumestuse tegemist. Pärast kasutamist sulgege kork tihedalt.


MAKE UP FIXER
Kinnituspihusti

Kinnituspihusti kinnitab jumestuse ja hoiab seda terve päeva püsivalt paigal. Kaitseb jumestust väliste kahjustuste eest, nagu kuumus, vihm ja tuul.
Kanda peale mõne sekundi jooksul.Toode jätab õhukese nähtamatu kihi, mis ei kuivata nahka. Sisaldab kummeli- ja saialilleekstrakti rahustavaid omadusi.
KASUTAMINE:
Pihustage umbes 20 cm kauguselt näole pärast jumestuse tegemist, sulgege silmad. Laske täielikult kuivada.
Ei sisalda plahvatavaid gaase.
Hoidke lastele kättesaamatus kohas.
Kasutage ainult välispidiselt. Ärge pihustage tulle.


 * klikka pildile, et näha suuremalt

 Kinnitid Kinnitid