PIGMENDILAIKUDE VASTANE KREEM PrintPIGMENDILAIKUDE VASTANE KREEM

 
 

PIGMENDILAIKUDE VASTANE KREEM

  • Pigmendilaigud
  • Ebaühtlane nahatoon
  • Tedretähnid
  • Laigustumine
  • Hüperpigmentatsioon
  • Päikeselaigud

Deoksüarbutiin on patenteeritud kosmeetikatoote koostisosa. Kliiniliselt on tõestatud, et deoksüarbutiin aitab parandada naha pigmentatsiooni.

Jätkuva kasutamise korral nahatoon ühtlustub, läheb heledamaks ning ealised pigmendilaigud, tedretähnid ja teised nahadefektid muutuvad vähem märgatavaks. Deoksüarbutiiniga on tehtud nii ohutus kui ka efektiivsusuuringuid ja seda võib kasutada kõikide nahatüüpide korral.

Kasutamine: Pumbake 1-2 korda ning kandke kreemi puhtale nahale kuni kaks korda päevas. Seejärel kasutage tavapärast niisutuskreemi ja ja vajadusel päikesekaitsekreemi.

NB! Vältige liigtarvitamist. Ärge kasutage katkisel nahal või limaskestadel. Vältida kokkupuudet silmadega. Mitte tarvitada seespidiselt. Mitte kasutada raseduse ja imetamise ajal.

Ärrituse korral vähendage kasutamiskordasid. Kui ärritus jätkub, lõpetage toote kasutamine ja konsulteerige arstiga. Hoidke lastele ja koduloomadele kättesaamatus kohas.


  • Turvaline ja efektiivne kõikidele nahatüüpidele
  • Kliiniliselt tõestatud, et vähendab ealisi pigmendilaike ja naha pleegitust. *
  • Kliiniliselt tõestatud, et parandab märkimisväärselt päevitunud nahka. **
  • 100% uuritud naistest märkasid märkimisväärset paranemist naha heleduses, ühtluses ja nahatoonides üldse. *

*Tugineb 12-nädalasel kliinilisel uuringul 50 osavõtjaga, igapäevaselt doseeritud 1%-lise koostisega deoksüarbitiini.
**Tugineb 5-nädalasel uuringul 25 osavõtjaga, doseeritud üks kord päevas ja 3x nädalas 1%-lise koostisega deoksüarbutiini. Päevitus indutseeritud eelnevalt UV-kiirgusega. See toode ei ole mõeldud haiguste diagnoosimiseks, ennetamiseks ja ravimiseks.


Korduma kippuvad küsimused:

Millal näen tulemusi?
Naharingluse protsess võtab aega umbes üks kuu. Tulemused on nähtavad nelja kuni kuue nädalaga ning paranevad iga järgneva kasutamiskuuga.

Mis on deoksüarbutiin?
Deksüarbutiin on patendeeritud kosmeetikatoote koostisosa. Kliiniliselt on tõestatud, et deoksüarbutiin muudab naha pigmentatsiooni.

Kui tihti peaks kasutama Lanternat?
Lanternat kasutatakse 1-2 korda päevas.

Kas pean kasutama päikesekaitsekreemi?
Päikjesevalguse mõju suureneb melaniini tootmisest (põhjustab päevitunud naha efekti) ja see vähendab Lanterna toimet. Päikesekaitse on alati soovitatud, et vähendada UV-kiirte toimet.

Las Lanterna kuivatab nahka?
Kuigi Lanternal on niisutav toime, võib seda kasutada koos teiste nahooldustoodetega. Vajadusel võib kasutada niisutavat kreemi.

Kas Lanterna sarjale on lisandumas teisi tooteid?
Jah, aktiivselt tehtakse uuringuid uute toodete lisamiseks.

Kas pean Lanternat kasutama igavesti? Kas pruunid laigud tulevad tagasi, kui lõpetan toote kasutamise?
Lanterna on kosmeetikatoode, mis aitab nahatooni heledamaks muuta. Jätkuv kasutamine on vajalik, et säiliks Lanterna toime.