LARIFAN HUULEPALSAM PrintLARIFAN HUULEPALSAM

HUULEPALSAM
Huuli kaitsev palsam.

Kõik Larifan tooted sisaldavad toimeainet Lariphan (2-ahelaline ribonukleiinhape), mis sisaldub ka 0,02% huulepalsamis Larifans.

Larifan huulepalsam – huultele määrimisel tekib õhuke kaitsekiht, mis vähendab kahjustavate välismõjude, k. a. ultraviolettkiirguse toimet.
Larifan huulepalsam - sisaldab ka riitsinusõli, kandelillavaha, karnaubavaha, lanoliini, kakaovõid ja linaseemneõli, mis toimivad aktiivselt huulte niisutamisel ja hooldamisel.

Larifan huulepalsamit on soovitatav kasutada:

  • profülaktiliselt, kui viibitakse vabas õhus märja, tuulise ja jaheda ilmaga või intensiivse päikesekiirguse korral.
  • kuivade ja lõhenenud huulte korral
  • soovitatakse eriti kasutada inimestel, kel on kalduvus viirushaigustele (herpes, papilloomid)

.

Koostis: Vedel parafiin, isopropüül palmitaat, parafiin, riitsinusõli, polübuteen, kandelillavaha, karnaubavaha, lanoliin, lanoliinõli, hüdrogeenitud mikrokristalne vaha, theobroma kakaovõi, tridetsüül trimellitaat, etüülheksüül metoksütsinnamaat, butüül-metoksüdibensoüülmetaan, etüül-heksüülsalitsülaat, linaseemne õli, tokoferüül-atsetaat, retinüülpalmitaat, propüülparabeen, BHT, parfüüm, d-limoneen, tsitraal, titaandioksiid CI-77891, CI-19140, 2-ahelaline ribonukleiinhape.Toimeaine 2-ahelaline ribonukleiinhape

Larifans huulepalsamit soovitatakse eriti kasutada inimestel, kellel on kalduvus viirushaigustele (herpes, papilloomid).