BIOTOPIX PrintBIOTOPIX® SPECIFIC CROW`S FEET
silmaümbruse kreem   15ml

Silmaümbruse kortse kiirelt ning efektiivselt vähendav kreem.

Silmalaugude korduv liigutamine ja väliskeskkonna mõjud võivad põhjustada kortsude liiga varast tekkimist silmade ümbruses. Ent kõik inimesed soovivad ennekõike säilitada või taastada naha nooruslikkuse ja hoida endid kortsudest vabana.

Uue kontsentreeritud, pinguldava ja kortse siluva Biotopix Specific Crow's Feet aktiivkreemi abil on võimalik silmaümbruse kortse nähtavalt vähendada. Kreemi toimel silenevad nii peened jooned kui ka kõige sügavamad ja nähtavamad kortsud teie näol. Aktiivtoimeained reorganiseerivad kollegeenikiude ja siluvad nahka koheselt ning tulemused paranevad pikemaajalise kasutuse jooksul.

Vabatahtlikest katsealustest 53% märkis, et juba peale esimest kasutuskorda oli nende näonahk pinguldunud ning 61% märkis, et nende kortsud ei olnud enam nii sügavad.

Dermatoloogiliselt testitud.

Kasutamine: Kandke kreemi kõigepealt kulmukaare algusesse, siis masseerige seda õrnalt meelekohtade suunas. Korrake tegevust silmade all, liikudes veidi allapoole kõrva suunas; ärge unustage silmaümbruse kortse. Seejärel näpistage õrnalt ja kiiresti ülemisi silmalaugusid. Kasutage kreemi hommikul ja õhtul.


BIOTOPIX® ADVANCED ANTI-WRINKLE TREATMENT
vananemisvastane kreem   50ml

Vananemisvastane kreem peptiididega, mille kasutamine täiendab ja pikendab botoxi ja/või kollageenisüstide efekti.

Biotopix Advanced Anti-Wrinkles Treatment on esimene kreem, mida on testinud ja soovitavad nii nahaarstid kui ka ilukirurgid enam kui 40 maailma riigist. Kreemi kasutamine täiendab ja pikendab botoxi ja/või kollageenisüstide efekti.

Kreemis on kasutatud vananemisvastase hoolduse ühte viimast sõna, peptiide. Peptiidid koosnevad väikestest molekulidest, mis on võimelised tungima läbi naha. Võrreldes kollageeni ja elastiiniga on peptiidide puhul imendumine efektiivsem. Nii on peptiidid leidnud kasutust just vananemisvastastes toodetes.

Kuidas Biotopix toimib:

  • stimuleerib kollageeni tootmist
  • tugevdab dermise-epidermise vahelisi sidemeid
  • vähendab otsaesisele ja silmade ümbrusse tekkivaid miimikakortse
  • esimesed tulemused nähtavad juba peale 15 päevast kasutamist

Biotopix Advanced Anti-Wrinkles Treatment`i kasutanud inimestest 52% märkas peale 28 päeva kortsude vähenemist otsaesisel ning 32% märkas naha pinguldumist.

Kasutamine: Kanna Biotopixit peale kaks korda päevas, soovitatavalt hommikul ja õhtul ning masseeri imendumiseni. Peale kreemi täielikku imendumist võib kasutada kosmeetikat.

Sobib kasutamiseks paralleelselt Botoxi süstidega, või eraldiseisvalt kui süstid on vastunäidustatud.


BIOTOPIX® SPECIFIC FLASHLIFT
vananemisvastane seerum   15ml

Biotopix Specific Flashlift on ideaalne vananemisvastane seerum tekitades pinguldava ja kortse vähendava efekti juba kolme minutiga ja selle mõju kestab kuni 12 tundi.

Seerumi mitmekülgses koostises leidub rikkalikult proteiine, mineraale, antioksüdante ning aktiivainena spetsiaalseid piimavalke. Piimavalgud sisaldavad rikkalikult antioksüdante ja niisutavaid aineid ning on olnud kasutusel kosmeetikas ja nahahoolduses juba sajandeid.

Katsed vabatahtlikega näitasid peale Biotopix Specific Flashlift seerumi kasutamist näonaha, otsaesise ja silmaümbruse kortsudel:

  • kortsude koguse vähenemist kuni 75%
  • kortsude sügavuse vähenemist kuni 28,7%

Biotopix Specific Flashlift on eriti efektiivne otsaesisel ning huulte ja silmade ümbruses asuvate miimikakortsude pinguldamisel, efekti on märgata esimesest kasutuskorrast ning pikemal kasutusel kortse vähendav efekt kasvab.

Dermatoloogiliselt testitud, sobib kõigile nahatüüpidele.

Kasutamine: Kandke pisut kreemi kogu näole ja kaelale, alustades näo T tsoonist kuni meelekohtadeni. Siluge kreemi otsaesisele, kulmude kohalt väljapoole. Vaja on ainult väikest kogust. Laske kreemil 5 minutit nahka imenduda, enne kui nägu meikima hakkate.


* klikka pildile, et näha suuremalt

BIOTOPIXBIOTOPIX