BC SMOOTH PERFECT - allumatutele juustele Print 


BC SMOOTH PERFECT SHAMPOO
silendav šampoon   250ml

Annab läiget ja tasakaalukust allumatutele juustele
Hooldustase 1,5
pH 4,5 - 5,0

Silendav šampoon annab läiget ja tasakaalukust tõrksatele juustele. Amino Smoothener teeb juustele ühtlase pinna ja annab soojuskaitse. Hoiab eemal takususe ja niiskuse lausa 4 päeva. Cell-Perfector tehnoloogia täidab juukses olevad augud, ehitades aminohappekettide abil juukse siseehituse uuesti üles. Tulemuseks on läikivad juuksed, mis on kergemini käsitletavad.
Kasutamine: Kanna niisketele juustele. Masseeri õrnalt ja jäta 1–2 minutiks mõjuma. Loputa hoolikalt ja vajadusel korda protseduuri. Sobib igapäevaseks kasutamiseks..


BC SMOOTH PERFECT CONDITIONER
silendav palsam   200ml

Tõhus ja siluv hooldus allumatutele ja nõrkadele juustele.
Hooldustase 3
pH 3,0 - 4,0

Silendav palsam tõrksatele ja nõrkadele juustele. Amino Smoothener teeb juustele ühtlase pinna ja annab soojuskaitse. Hoiab eemal takususe ja niiskuse lausa 4 päeva. Cell-Perfector tehnoloogia täidab juukses olevad augud, ehitades aminohappekettide abil juukse siseehituse uuesti üles. Tulemuseks on läikivad juuksed, mis on kergemini käsitletavad..


BC SMOOTH PERFECT TREATMENT
silendav süvahooldus   200ml

Intensiivne, niisutav ja siluv hooldus allumatutele juustele.
Hooldustase 4,5
pH 3,0 - 4,0

Silendav juuksemask hooldab intensiivselt tõrksaid juukseid. Amino Smoothener teeb juustele ühtlase pinna ja annab soojuskaitse. Hoiab eemal takususe ja niiskuse lausa 4 päeva. Cell-Perfector tehnoloogia täidab juukses olevad augud, ehitades aminohappekettide abil juukse siseehituse uuesti üles. Tulemuseks on läikivad juuksed, mis on kergemini käsitletavad..


BC SMOOTH PERFECT SMOOTHING CREAM
silendav kreem   125ml

Siluv, kuumuskaitset sisaldav hooldus.
Hooldustase 3

Silendav kuumusekaitset sisaldav kreem. Amino Smoothener teeb juustele ühtlase pinna ja annab soojuskaitse. Hoiab eemal takususe ja niiskuse lausa 4 päeva. Cell-Perfector tehnoloogia täidab juukses olevad augud, ehitades aminohappekettide abil juukse siseehituse uuesti üles. Tulemuseks on läikivad juuksed, mis on kergemini käsitletavad.

.

.