BC COLOR FREEZE - värvitud juustele Print 


BC COLOR FREEZE GLOSS SERUM
värvikaitse läikeseerum   100ml

Kristallselge ja kerge seerum annab läiget värvitud juustele.
Hooldustase 3

Kerge läikeseerum värvitud juustele ennetab juuste takususe ja katkemise. Hooldavad õlid kanduvad õhukese kihina juukse pinnale. Silaan lamineerib juukse pinna ja lukustab värvi kauakestvalt juukse sisse, rõhutades värvinüansse. Cell-Perfector tehnoloogia täidab juukses olevad augud, ehitades aminohappekettide abil juukse siseehituse uuesti üles. Tulemuseks on läikivamad juuksed ning parem värvikestvus..


BC COLOR FREEZE SULFATE-FREE SHAMPOO
värvikaitse sulfaadivaba šampoon   250ml

Õrnalt pesev sampoon värvitud juustele.
Hooldustase 1
pH 4,5 - 5,0

* kuni 90% parem värvikestvus
* 100% läikivamad juuksed

Õrnalt juukseid puhastav sulfaadivaba šampoon värvitud juustele. Silaan lamineerib juuksepinna ja lukustab värvi kauakestvalt juukse sisse rõhutades värvinüansse. Cell-Perfector tehnoloogia täidab juukses olevad augud, ehitades aminohappekettide abil juukse siseehituse uuesti üles. Tulemuseks on läikivamad juuksed ning parem värvikestvus.
Kasutamine: Kanna niisketele juustele. Masseeri õrnalt. Lisa veel veidi vett ja masseeri taas. Jäta mõjuma 1–2 minutiks. Loputa hoolikalt ja vajadusel korda. Sobib igapäevaseks kasutamiseks.


BC COLOR FREEZE RICH SHAMPOO
värvikaitse läikešamoon   250ml

Hooldav šampoon töödeldud ja nõrgenenud värvitud juustele.
Hooldustase 2
pH 4,5 - 5,0

* kuni 90% parem värvikestvus
* 100% läikivamad juuksed

Hooldav läikešampoon töödeldud ja nõrgenenud värvitud juustele. Cell-Perfector tehnoloogia täidab juukses olevad augud, ehitades aminohappekettide abil juukse siseehituse uuesti üles lisades juustele sära ja kaitstes juuksevärvi erksust.
Kasutamine: Kanna niisketele juustele. Masseeri õrnalt. Jäta mõjuma 1–2 minutiks. Loputa hoolikalt ja vajadusel korda. Sobib igapäevaseks kasutamiseks..


BC COLOR FREEZE SILVER SHAMPOO
värvikaitse hõbešampoon   250ml

Pigmente sisaldav šampoon külmadele toonidele.
Hooldustase 1
pH 5,0 - 5,5

Pigmente sisaldav hõbešampoon külmadele toonidele. Silaan lamineerib juukse pinna ja lukustab värvi kauakestvalt juukse sisse, rõhutades värvinüansse. Cell-Perfector tehnoloogia täidab juukses olevad augud, ehitades aminohappekettide abil juukse siseehituse uuesti üles. Tulemuseks on läikivamad juuksed ning parem värvikestvus.
Kasutamine: Kanna niisketele juustele. Masseeri õrnalt. Jäta 1–5 minutiks mõjuma. Jälgi protsessi ja loputa, kui soovitud tulemus on saavutatud. Loputa hoolikalt. Kasuta igapäevaselt intensiivsema tulemuse saavutamiseks. Kasuta 1–2 korda nädalas värvitooni säilitamiseks.


BC COLOR FREEZE SPRAY CONDITIONER
värvikaitse spreipalsam   200ml

Sulgkerge 2-faasiline hooldusaine värvitud juustele
Hooldustase 3
pH 4,0 - 5,0

100% rohkem läiget
90% kauapüsivam juuksevärv

Silaan lamineerib juukse pinna ja lukustab värvi kauakestvalt juukse sisse, rõhutades värvinüansse. Cell-Perfector tehnoloogia täidab juukses olevad augud, ehitades aminohappekettide abil juukse siseehituse uuesti üles. Tulemuseks on läikivamad juuksed ning parem värvikestvus.
Kasutamine: Loksuta hoolikalt. Kanna rätikukuivadele salkude keskosale ja kuni otsteni välja. Kammi läbi. Ära loputa. Sobib igapäevaseks kasutamiseks..


BC COLOR FREEZE CONDITIONER
värvikaitsepalsam   200ml

Värvipigmente kaitsev hooldusaine värvitud juustele
Hooldustase 3
pH 3,0 - 4,0

* kuni 90% parem värvikestvus
* 100% läikivamad juuksed

Värvipigmenti kaitsev palsam värvitud juustele. Silaan lamineerib juukse pinna ja lukustab värvi kauakestvalt juukse sisse, rõhutades värvinüansse. Cell-Perfector tehnoloogia täidab juukses olevad augud, ehitades aminohappekettide abil juukse siseehituse uuesti üles. Tulemuseks on läikivamad juuksed ning parem värvikestvus..


BC COLOR FREEZE TREATMENT
värvikaitse süvahooldus   200ml

Tõhusalt hooldav kreemjas aine värvitud juustele.
Hooldustase 4
pH 3,0 - 4,0

100% rohkem läiget
90% kauapüsivam juuksevärv

Silaan lamineerib juukse pinna ja lukustab värvi kauakestvalt juukse sisse, rõhutades värvinüansse. Cell-Perfector tehnoloogia täidab juukses olevad augud, ehitades aminohappekettide abil juukse siseehituse uuesti üles. Tulemuseks on läikivamad juuksed ning parem värvikestvus..


BC COLOR FREEZE THERMO-PROTECT CREAM
värvikaitse kuumakaitsekreem   125ml

Kuumuse eest kaitsev kerge juustessejäetav hooldusaine.
Hooldustase 3
pH 3,0 - 4,0

Kuumuse eest kaitsev kerge pähejäetav soengukreem. Silaan lamineerib juukse pinna ja lukustab värvi kauakestvalt juukse sisse, rõhutades värvinüansse. Cell-Perfector tehnoloogia täidab juukses olevad augud, ehitades aminohappekettide abil juukse siseehituse uuesti üles. Tulemuseks on läikivamad juuksed ning parem värvikestvus..