NOVOPHANE Print
NOVOPHANE CAPSULES
Toidulisand   60 kapslit

Toidulisand habraste juuste ja nõrkade küünte jaoks, väävelaminohapete, vitamiinide ja mineraalainetega.
Biotiin ja tsink teevad juuksed kauniks. Tsink aitab hoida küüned ilusad. Vitamiin B6 aitab sünteesida väävelaminohappeid (valkude „ehituskivid“)

Kasutamine: toidulisand tavatoidu täiendamiseks.

Annustamine: 2 kapslit päevas koos toiduga vähemalt kahe kuu jooksul. Korrake kuuri aasta jooksul regulaarselt. Ärge ületage soovitatavat päevast annust.
Toidulisand ei asenda mitmekesist ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku elustiili!

Säilitamine: säilitage toatemperatuuril ja niiskuse eest kaitstult. Pärast pakendile märgitud kõlblikkusaja lõppu mitte kasutada.
Hoida lastele kättesaamatus kohas!


NOVOPHANE LOTION
Losjoon   100ml pumbaga pudel

Kasutamiseks juuste väljalangemise korral (viitamiinipuududest, põletikulisest haigusest, sünnitusest, stressist vms põhjustatud juuksekao vastu).
Novophane losjoon on välja töötatud juustekasvu ergutamiseks ning juuste toitmiseks ja tugevdamiseks. Koostisosade aktiivained (vit. C, E, B5, B6, PP, H, essetial oils) mõjuvad sünergiliselt ka karvasibula tervisele .

Kasutamine: Kasuta Novophane losjooni kord päevas. Raputa pudelit hoolikalt enne kasutamist. Masseeri losjoon õrnalt kas kuivale või märjale peanahale ja jäta pähe. Loputamist ei vaja!
Losjooni peaks kasutama pesemata juustele min. kolm korda nädalas kolmekuulise perioodi jooksul.


NOVOPHANE ENERGIZING SHAMPOO
Energiat andev šampoon   200ml

Ergutav šampoon tuhmidele, elututele ja välja langevatele juustele.
Novophane stimuleeriv šampoon ühendab endas kuue vitamiini peanahka stimuleerivat koostoimet. 
Baaspesuained puhastavad leebelt juukseid ja õrna peanahka. Täiendab juuste väljalangemise vastast ravi ja sobib kasutamiseks juuste väljalangemise korral (viitamiinipuudusest, sünnitusest, stressist vms põhjustatud juuksekao vastu)

Kasutamine: Niisuta juuksed ja masseeri õrnalt paar tilka šampooni peanahale. Hoia 4-5 minutut ja loputa hoolikalt. Kiiremate tulemuste saamiseks kasuta ka Novophane palsamit.

Sobib nii lastele (alates 3. eluaastast) kui täiskasvanutele.

.


NOVOPHANE.DS SHAMPOO
Kõõmavastane šampoon   125ml

Kõõmavastane šampoon mõõduka kõõma puhul. 
Novophane.DS hooldab õrnalt kestendavat peanahka ja hoiab ära seisundi kordumise. Šampoon sisaldab rahustavaid ja niisutavaid toimeaineid. Puhastab peanahka ja tasakaalustab naha mikrofloorat. Aitab võidelda kõõmaga ja pärsib selle taasteket. Rahustab punetavat ja ärritunud peanahka ja vähendab peanaha sügelust.

Kasutamine: Masseeri Novophane.DS šampoon märgadele juustele. Hoia peas paar minutit ja loputa rohke veega.

Sobib nii lastele (alates 3. eluaastast) kui täiskasvanutele.

.

.


NOVOPHANE.K SHAMPOO
Tugev kõõmavastane šampoon   125ml

Novophane.K šampoon sobib kasutamiseks raske ja kroonilise kõõma, ketenduse ja peanaha ärrituste korral. Ohjab tõhusalt peanahaprobleemidest tulenevat kestendust. Sisaldab rahustavaid ja niisutavaid toimeaineid, mis aitavad järgneva korral: püsiv kõõm, sügelev ja punetav peanahk või tugevalt kestendav peanahk.

Kasutamine: Masseeri õrnalt märgadele juustele ja peanahale. Jäta paariks minutiks juustesse ning seejärel loputa rohke veega.

Sobib nii lastele (alates 3. eluaastast) kui täiskasvanutele

.

.


NOVOPHANE NAIL CREAM
Küünekreem   15ml

Küünekreem kuivadele, kahjustatud, ebaühtastele ja kollastele küüntele. Küünekreem on niisutava, hooldava ja tugevdava toimega.

Novophane kreem toimib järgmiselt:
- Kaitseb küüsi kuivamise eest moodustades õhukese     kaitsekihi küünte pinnale;
- Niisutab küüsi tänu koostises olevatele toimeainetele;
- Kreem toimib hooldavalt, andes küünele tagasi paidlikkuse ja tugevuse;

Kasutamine: Igapäevaseks kasutamiseks. Masseeri õrnalt küüntele ja küünte ümbrusele mitu korda päevas. Korduvmääri peale kätepesu. Võib kasutada küünelaki peal.

.


 Tootja: Laboratoire Dermatologique ACM, Prantsusmaa