Ripsmetuššid PrintLASH LIFT EXPRESS
Kohest volüümi lisav ja täiuslikult koolutav ripsmetušš

Toode on mõeldud ripsmete tihendamiseks ja neile loomuliku koolutuse andmiseks. See ripsmetušš annab teile intensiivse ja sulnilt sügava pilgu kogu päevaks.
Selle koostiseson hoolikalt valitud koostisosad, sealhulgas vaha mikrokuulid tihedamate, säravamate ja peenelt vormitud ripsmete saamiseks.
Kohesed ja üllatavad tulemused: tihedamad, pikemad ripsmed, mis võimendavad teie pilgu sügavust ja silmade värvi. 
KOHENE VOLÜÜM!
Eksklusiivne koostis „Volumaxi“ polümeeridega ning spetsiaalne painduv kiudaplikaator garanteerivad õige tušikoguse pealekandmise, teie ripsmete täiusliku katmise ja tihendamise, tekitamata sealjuures tükke.
TÄIUSLIK KOOLUTUS!
Tänu modelleerivale kihile, mis kinnitab ja õrnalt koolutab iga ripsmekarva juurest tipuni.
KAITSE JA HOOLDUS!
Tänu restruktureerivale proteiini ja E-vitamiini segule, mis võimendab teie ripsmete ilu iga päev. Tihedamatele ja tugevamatele ripsmetele.


LASH DESIGN
Kohene ripsmete pikendamine ja volüümi vormimine

Annab ripsmetele suurejoonelise ja koheselt pikendava efekti tänu selle uuenduslikule aplikaatorile, mis ripsmeid täiuslikult koolutab, pikendab ja eraldab. Vahelduv geomeetriline aplikaator panoraamiefekti saavutamiseks.
Pehme kreemine volüümi lisav koostis kandub õrnalt ripsmetele, aidates neil pikemaks sirguda ja kaitstes neid kuivamise eest provitamiinil B5 ja mandliõlil põhinevate toitainete segu abil. Kliiniliselt testitud!