Süvahooldus PrintRÈGÈNÈRESCENCE NATURELLE
Soovitav kõikidele juuksetüüpidele. 100% naturaalne! Sisaldab borage õli, chili roosi, jojoba õli ja timset päritolu eeterlike õlisi. Eemaldab kõõma ka kõige tundlikumal peanahal. Suurepärane puhastusvahend ja toonik garanteerib peanaha täieliku hügieeni ning normaliseerib penaha ainevahetust. Väga toitev ja kiirsti imenduv toode. Tugevdab aneemilisi juuksesibulaid.

Kasutamine: Aseta salk salgu kaupa väga väheses koguses, max 8 salku piirkonnas, mis vajab hooldust kuiva peanaha näol, hõõrudes seda toodet õrnalt penahka. Harja kõõm välja. Lase tootel toimida minimaalselt 15 minutit või jäta isegi terveks ööks endale pähe ning alles hommikul pese vastava shampooniga (mis on sobilik sinu juuste tüübile).

Tooteplussid:

  • See innovatiivne leiutis on Leonor Grerl`i "avant-garde" toode
  • See toode on esimene kapillaarne õli. mis võimendab kõigi taimsete õlide toimet läbi valikuliste eeterlike õlide
  • Elutule epitermisele annab see toode nn. uue hingamise taastava ning ainevahetust stimuleeriva tegevuse näol. Tulemus on kohe silmaga nähtav

 CRÈME AUX FLEURS
Mõeldus tundliku peanaha ja õrnade juuste hoolduseks. Hügieeniline toode. Rahustav ja ülitundlikust vähendav hooldus pärast juuste värvimist või keemilist lokki. Kõõmavastane hooldus.

Kasutamine: Kõõmavastane hooldus - puhastab kõõma peanahalt. Kasutada Règènèrescence Naturelle kuivale peanahale, masseerida ja asetada peale Crème aux Fleurs juuste juurtele.

.

..

.