Silmapliiatsid PrintPERFECT EYE LINER
Silmapliiats

Puidust, ülipehme silmapliiats aplikaatoriga. 
Tänu uuenduslikule tehnoloogiale on toote tekstuuris suurem kogus pigmenti ja see võimaldab erakordselt ühtlast pealekandmist. Pliiatsi koostisel on murranguliselt kõrge
soojustaluvus, optimaalne katvus, seda on erakordselt mugav kasutada ning pehme ja lihtne peale kanda.


SUPER LONGWEAR SEMI-PERMANENT SOFT EYELINER
Poolpüsiv silmapliiats

Poolpüsiv sulepealaadne pliiats: kauapüsiv, mittehajuv, veekindel. Lihtne peale kanda ja hajutada, katab suurepäraselt, jättes professionaalse mulje. 
Koostist on rikastatud jojobõli ja Evitamiiniga, see kaitseb, kuid samas arvestab täielikult teie silmalaugude õrna nahaga.


EYE FLY SOFT EYELINER
Kauapüsiv silmapliiats

Kauapüsiv, ülipehme ja ühtlaselt pealekantav pliiats. Sisaldab hulgaliselt hooldavaid lisaaineid (koguni 50% pliiatsi koostisosadest), nagu jojobaõli, Evitamiin ja puuvillaseemneõli, millel on kaitsev ja toitev toime.


COAL BLACK KAJAL
Silmapliiats

Parimad puhtad pigmendid, süsimust Kajali silmapliiats piiritleb silmi rikkaliku värviga ning siidise ja ühtlase lõpptulemusega. Pliiats on ületamatu silma siseääre raamimisel. Värv kandub silmale väiksemagi puudutusega. See tõeline Kohli silmapliiats pakub teile suurepärast ja püsivat katvust vaid ühe joonega, kandke seda kas kuivale või niiskele nahale.
OMADUSED
Ühtlane ja kreemine koostis
Ei sisalda loomseid koostisosi
Mineraalõlivaba


GLITTER CHIC
Silmapliiats

Üliõhuke ja pehme silmapliiats, mida on lihtne peale kanda ja hajutada. Pliiatsiga saavutate sädeluse ja pärlite kaskaadi. Sisaldab sädeluspolümeere, millega luuakse väga särav pärliefektiga värvijoon.
OMADUSED
Ühtlane pealekandmine
Pehme
Särav läige
Suur pärlite ja sädeluse sisaldus
Sisaldab antioksüdanti E-vitamiin
Ei sisalda loomseid koostisosi


  * klikka pildile, et näha suuremalt

 Silmapliiatsid Silmapliiatsid Silmapliiatsid Silmapliiatsid Silmapliiatsid