Silmalainerid PrintTOPLINER
Matt silmalainer

Lihtne ja praktiline lainer ripsmete tihendamiseks ja silma välisjoone joonistamiseks, kasutades selleks vedelikku kastetud pintslit. Püsiv kogu päeva, ei haju laiali.
OMADUSED:
Intensiivne värv
Matt
Hea katvus ja kauapüsivus
JUMESTUSSOOVITUSED:
Spetsiaalne pintsel võimaldab teil joonistada eriti peenikese joone, mis sulab ripsmetega ühte, lastes ripsmetel paista tihedamatena.


TURBO LINER
Ülimalt kauapüsiv veekindel silmalainer

Veekindel silmalainer, mis on imeliselt kauapüsiv. Kuivab kiirelt. Ei määri ega lähe laiali isegi mitte ekstreemsetes tingimustes, näiteks palavas ja niiskes kliimas. Ideaalne pruudimeigiks! Uue generatsiooni pintsel. Tänu painduvale ning peenikesele otsale on võimalik isikupärastada välimust vastavalt soovile: vali kas peenelt viimistletud jooned, julged kontuurid või hüpnotiseeriv efekt.
100% garanteeritud tulemus!
Oftalmoloogiliselt testitud. Sobib tundlikele silmadele ning läätsekandjatele.
Raputa korralikult enne kasutamist.


SKYLINE
Intensiivse värviga vedel silmalainer

Kerge peale kanda ja maksimaalne mugavus ning kiirelt kuivav. Alati garanteeritud täiuslik tulemus.
Ei tilgu! Ei leki!
Uue ajasti kõrgtehnoloogiline koostis parimaks tulemuseks.
Skyline silmalaineri geel koosneb ülipuhastest värvipigmentidest.


SMOKEY 3D
Silmapliiats-lauvärv-lainer

See on veekindel ja kauapüsiv, kergelt nahal libisev, jääb hästi peale ning kuivab kiirelt, et kindlustada suurepärane meik igas olukorras.
Saab tänu oma erilisele koostisele kasutada silmalainerina silmade joonimiseks, silmapliiatsina silmalaua sisemise serva katmiseks kui ka lauvärvina.

SILMALAINER
Kergelt pealekantav. See lainer täidab ühtlaselt ripsmed. Õhuke neljakandilise otsaga pintsel laseb sul ise määratleda joone laiuse vastavalt soovile, nii et sa võid tõmmata ülipeenikese joone või katsetada paksemate joontega saavutamaks erineva efekti igal korral.

LAUVÄRV
Kohene värv, lihtsalt hajutatav ja kauapüsiv. Ideaalne "suitsuse silma" jaoks.

SILMAPLIIATS
Tõeliselt võrgutava pilgu jaoks kanna silmalau sisemisele servale. Ei määrdu ja on oftalmoloogiliselt testitud. Ideaalne silmapliiats ka kõige tundlikumale pliiatsile.

* Pärast kasutamist sule tihedalt kaas.


  * klikka pildile, et näha suuremalt

 Silmalainerid Silmalainerid Silmalainerid Silmalainerid