Lifting PrintPHYTOLIFT
Pinguldav seerum kohese toimega + fütokompleks vananemisvatstase

Ideaalne šnäojoonte silumiseks ja väsimusmärkide vähendamiseks. Täiuslik pruudi jumestuseks või tähtsündmuseks. Püsiva turgutava toime tõttu soovitatakse kasutada iga päev. Blokeerib vabasid radikaale ja kaitseb nahas loomulikult olemasolevaid hüaluroonhappeid depolümerisatsiooni eest.
KOHENE PINGULDAV TOIME
Uuenduslik pinguldav kompleks, mis põhineb looduslikel biopolümeeridel, kaotab stressimärgid ja muudab näo kohe kirkaks ja säravaks.
PÜSIV RESTRUKTUREERIV TOIME
Koostist on täiendatud aktiivainete rikkaliku seguga, mis toimivad koos naha niisutamisel ja toitmisel, kaitstes seda väliste faktorite eest, mis võivad põhjustada enneaegset vananemist.
PANTENOOL, ALGINAADID, HÜALUROONHAPE JA SOJAPROTEIIN + OKSIDOREDUKTAASIL PÕHINEV FÜTOKOMPLEKS KOSUTAVAD JA TONISEERIVAD EPIDERMI ÜHTLASEMA JUME SAAMISEKS NING AITAVAD ENNETADA KORTSUDE JA PRUUNIDE LAIKUDE TEKKIMIST.
TEADUSLIKULT TÕESTATUD TULEMUSED

Kliinilised katsed ja in vitro testid näitasid, et see fütokompleks aitab aktiivselt nahal hoida selle loomulikku sisemist pinget ainult 24 tundi pärast pealekandmist, seega parandades kudede elastsust silmanähtavalt ainult kahe nädalaga. Päev päeva järel on nahk kaitstud ja väärikalt hoitud, muutudes loomulikult ilusamaks ka ilma jumestuseta.
KASUTAMINE:
Kandke näole, kaelale ja dekolteepiirkonnale enne päevakreemi ja jumestuse pealekandmist. Määrige ühtlaselt ja masseerige kergete ringjate ülespoole liigutustega. Laske kuivada.


 * klikka pildile, et näha suuremalt

 Lifting